2014-07-22

Kolekcje ubrań

Jesienne nowości w salonie Moliera 2

W salonie Moliera 2 pojawiły się jesienne kolekcje nowych marek: Jimmy Choo oraz Yves Salomon.

 


Rihanna w parce Yves Salomon
 


Yves Salomon to francuski Dom Mody, który produkuje  na wyłączność futra oraz skóry dla Christiana Diora. Ponadto tworzy również własne, autorskie kolekcje. Co sezon projektanci tworzą sześć różnorodnych linii: Yves Salomon, Meteo, Army, Yves  Salomon Accessoires, Yves Salomon Homme oraz 245 Saint Honoré.

Hitem kolekcji  Yves Salomon są bez wątpienia militarne parki. Do ich wielbicielek należą m.in. Rihanna, Alexa Chung oraz Emma Watson. W salonie Moliera 2 oprócz kultowych parek będą dostępne również futra oraz kamizelki futrzane.
 Kampania Yves Salomon

Jimmy Choo to jeden z najsłynniejszych i najlepszych projektantów butów na świecie. Wśród jego fanek znajdują się m.in. Jessica Alba czy Taylor Swift. Buty jego projektu mają najczęściej wysoką szpilkę oraz są produkowane w wyrazistych kolorach, które nawiązują do pochodzenia projektanta: morski błękit, fuksja, a także oranż. Jimmy Choo to nie tylko kobiece buty, ale również torebki i okulary. Wszystkie elementy kolekcji będą od września dostępne w salonie Moliera 2.
 
Jessica Alba Jimmy Choo
Jennifer Lopez Jimmy Choo

Małgorzata Socha Jimmy Choo

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar