2014-06-05

RECENZJE REDAKCJI

Płyn do kąpieli na dobranoc - czas marzeń Isana

Isana, to seria produktów kosmetycznych, których ofertę znajdziecie tylko i wyłącznie na półkach drogerii Rossmann. Marka ta posiada w swojej linii między innymi PŁYN DO KĄPIELI NA DOBRANOC - CZAS MARZEŃ. Jak dobrze się domyślacie, moja recenzja dotyczyć będzie właśnie tego produktu.
Słowo od Producenta:
 
Relaksuje i uspokaja. Zawiera łagodny kompleks pielęgnacyjny, który pomaga utrzymać równowagę wilgotności skóry i w ten sposób chroni przed wysuszeniem. Wyważona kompozycja zapachów uspokajającej lawendy i aromatycznej wanilii relaksuje zmysły, a delikatna piana otacza Twoje ciało. Rozkoszuj się harmonijną atmosferą wieczoru pełnego ciszy i spokoju. Tolerancja przez skórę - pH przyjazne dla skóry - potwierdzone dermatologicznie.
 
Moja opinia:
 
Płyn, o którym mowa jest ogromny, wynosi bowiem aż 750 ml, więc nie trudno nie zauważyć go na półce. Swoim opakowaniem również przyciąga wzrok, bowiem jest ono nieco nostalgiczne, a jako fanka lawendy, która widnieje na butelce, tym bardziej zachęciła mnie do wypróbowania. Butelka jest przeźroczysta, więc za każdym razem widać ile płynu się zużyło. Kosmetyk jest ekonomiczny, można nazwać go płynem rodzinnym.
 
W kosmetyku delikatnie wyczuwalny jest zapach lawendy, który bardzo mi odpowiada. Jeśli chodzi o aromat wanilii, to prawie go nie czuję. Zaletą produktu jest to, że jego zapach nie jest aż tak bardzo intensywny, a tym samym mdły.
 
Aplikacja jest niestety mało wygodna, ponieważ butelka posiada zbyt duży otwór do nalewania płynu, a tym samym owego produktu można wlać za dużo do wody. Konsystencja kosmetyku jest gęsta, dlatego też średnio samoistnie rozpuszcza się on w wodzie, trzeba więc namachać się ręką. Woda delikatnie zmienia swoją barwę na fioletowo. 
Osobiście kosmetyk pochwalić mogę za iście ogromną, pachnącą pianę, która doskonale otula ciało, dając cudowny efekt odprężenia. Jakiegoś specjalnego nawilżenia skóry nie zauważyłam, ale to nic w porównaniu z działaniem relaksującym.
 
Płyn Isana Gute Natch Bad ma super niską cenę, więc zachęcam wszystkich do jego wypróbowania.
 
Polecam.


Tekst i zdjęcia:
Magdalena Z.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar