2014-05-31

RECENZJE REDAKCJI

Golden Rose-mineralny podkład - długotrwały efekt

 Golden Rose-mineralny podkład - długotrwały efekt - recenzja. 
 

Za nim przejdę do opisu podkładu wspomnę iż nie testowałam go osobiście ponieważ jak dla mnie okazał się zbyt ciemny ale, że moja przyjaciółka ma karnację ciemniejszą ode mnie, a dodatkowo z małymi niedoskonałościami oraz ze strefą T (ogółem ma skórę mieszaną) to z każdej perspektywy ten podkład mogła przetestować ;) Ja jako widz i konsultant wszystkiego się dowiedziałam i teraz wam opiszę.
 
Opakowanie: Pomijając zwyczajny biały kartonik z czytelnymi opisami i ze złotymi wstawkami (golden) tubka podkładu miło mnie zaskoczyła ponieważ po raz pierwszy w życiu widziałam podkład w takiej oprawie. Tubka jest bardzo mięciutka i giętka ale w żadnym wypadku nie ma problemu z wydobyciem podkładu, a dodatkowo dozownik się nie zacina i jest bardzo higieniczny.


 
Zapach: Zapach jest zwyczajny ani piękny, ani śmierdzący - nie utrzymujący się na cerze.
 
Konsystencja: Konsystencja jest masna i zarazem lekka na twarzy.  Bardzo ładnie rozprowadza się na skórze nie pozostawiając żadnych plam i smug. Pięknie wtapia się w skórę (jeśli podkład jest dobrze dobrany do karnacji) - u mnie był bardzo widoczny na dłoni. U przyjaciółki sprawdził się idealnie. 


 
Wydajność: Podkładu naprawdę nie trzeba wiele aby pokryć całą buźkę - ta ilość na mej dłoni jest o wiele, wiele za duża ale do zdjęć idealna ;)
 
Działanie: Mineralny podkład idealnie wtapia się w skórę przy tym i kryję  drobne niedoskonałości oraz ujednolica koloryt skóry.  
Nie podkreśla suchych skórek, a wręcz odwrotnie bo w minimalny stopniu je nawilża. Matuje skórę, ale nie na długi czas - po kilku godzinach czoło zaczyna się świecić.


 
Plusem podkładu jest jego wytrzymałość bo nawet w upalny dzień nie spływa wraz z potem, czy z łojem.
 
Moja koleżanka bardzo go polubiła - ja czytając te wrażenia również, ale hmm szkoda, że jest tak ciemny ;P
 
 
Magdalena Błażejewska
http://magicwordcherry.blogspot.com/
 

Komentarze (1)

Lila (2014-11-24 18:59:25)
Numer 1 !
Jeśli chodzi o podklady mineralne to moim faworytem jest podkład marki Earthnicity, bo zapewnia dobre krycie przy zachowaniu naturalnego efektu, przy tym jest lekki dla skóry, nie zapycha porów, trwałość jest świetna a stan mojej cery znacznie sie poprawił
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar