2014-05-19

RECENZJE REDAKCJI

Relaksujący grejpfrutowy balsam do ciała

 Relaksujący grejpfrutowy balsam do ciała - recenzja. 


Opakowanie: Plastikowa, lekka, pomarańczowa butelka, która mieści w sobie 180 ml balsamu co nie co mnie zdziwiło bo zazwyczaj balsamy są o pojemności 200 lub 250 ml (nie licząc dużych opakowań).
 
Nakrętka balsamu jest uprzednio zabezpieczona, a więc kupując ten balsam np. w drogerii czy w jakimś innym sklepie możemy być pewne,  że nikt wcześniej go nie 'macał'
 
Konsystencja: Lekka, kremowa, białego koloru, bardzo szybko wchłania się w skórę ciała. Balsam nie jest tłusty, nie pozostawia żadnych plam i maz na ciele, w związku z czym można go stosować rano, co mnie bardzo uszczęśliwiło bo np. przed imprezką ostatnio mogłam wszystkich zaszczycić ładnym, gładkim i pachnącym ciałkiem ;) 
 
Wydajność jest bardzo dobra ponieważ nie potrzeba nam kilograma kosmetyku, aby nasmarować nim ciałko.
 
 


Zapach:
Myślę, że większość z was przepada za zapachem grejpfruta, a jeśli nie, to na pewno stosując ten balsam  polubicie go bo jest to zapach bardzo delikatny, ale jednocześnie wyczuwalny na naszej skórze i utrzymujący się na niej przez jakiś dłuższy czas przez co np. mogę zrezygnować z perfum :)
 
Stosowanie: Niewielką ilość balsamu nałożyć na suchą skórę ciała. Jak już wspominałam wcześniej, ma on fajną konsystencję przez co czasami stosuję go rano, albo przeważnie przed wyjściem ze znajomymi.
 
Nie wiem jak to jest u wasl ale ja wiedząc o tym, że mam gładkie ciało czuję się pewniej i bardziej kobieco ;)

Działanie:  Relaksujący grejpfrutowy balsam do ciała ma za zadanie nawilżać i relaksować ciało i w tym przypadku wszystkie te czynności są zrobione, a dodatkowo sprawia, że ładnie ono pachnie.
 
Skóra ciała jest nawilżona i gładka przez cały dzień, a przyjemny grejpfrutowy zapach sprawia, że jesteśmy zrelaksowane i wypoczęte.
 
 
  
Pisała:
Magdalena Błażejewska

 
http://magicwordcherry.blogspot.com/
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar