2014-05-15

Pielęgnacja ciała

Nowy multifunkcyjny mus CC 8w1 Venus

Gładka, pozbawiona niedoskonałości i pełna słonecznego blasku skóra o każdej porze roku? Zamiast czekać do wakacji, już teraz wypróbuj absolutną nowość marki Venus – multifukcyjny mus CC 8w1! Innowacyjna formuła kosmetyku łączy najlepsze funkcje korektora, nawilżającego balsamu do ciała i daje efekt delikatnej opalenizny. A wszystko w trosce o jeszcze piękniejszą wersję ciebie!

 

 


Poznaj osiem zalet delikatnego musu ukrytego w modnym, kobiecym opakowaniu i zachwycaj rozświetloną skórą… kiedy tylko masz na to ochotę! Jesteś gotowa, aby odkryć swój nowy kosmetyczny mus(t)-have?

Multifukcyjny mus CC 8w1 poprawiający koloryt skóry
Multifunkcyjny mus CC 8w1 za sprawą starannie dobranych składników ujednolica, tonuje i poprawia naturalny odcień skóry. Dodaje jej blasku, wygładza nierówności i delikatnie rozświetla zmęczony naskórek. Innowacyjna formuła kosmetyku maskuje wszelkie niedoskonałości, takie jak pajączki, blizny i siniaki. Preparat intensywnie nawilża, łagodzi zaczerwienienia i podrażnienia naskórka. Dzięki zawartości naturalnego filtra UV, dodatkowo zapewnia skórze podstawową ochronę SPF. Koniec z poszukiwaniami idealnego kosmetyku - multifunkcyjny mus CC Venus dopasuje się do każdego typu karnacji!

Mus, bezpośrednio po nałożeniu, nadaje skórze równomierny odcień delikatnej opalenizny. Szybko się wchłania i nie brudzi ubrań, zapewniając ci długotrwały efekt… WOW!

Sugerowana cena detaliczna: ok. 13,99 zł
Pojemność: 200 ml
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar