Diky

2014-02-19

RECENZJE REDAKCJI

Test Regenerujący balsam do ciała firmy Venus

Regenerujący balsam do ciała firmy Venus - recenzja.
Ze stanem swojej skóry jakoś szczególnie nie miałam nigdy problemów. Czasem zimą,ale to wiadomo, chyba większości z nas ta pora roku szkodzi na nasze ciało.

Balsam od pewnego czasu ma swoje „5min”, jest używany dośc często, czasem codziennie.

Ale od początku..

Informacje od producenta:
„Lipidy i olej jojoba na ratunek wysuszonej skórze.
W odbudowie gospodarki hydro – lipidowej naskórka pomoże nam regenerujący balsam do ciała Venus. Przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji skóry bardzo suchej oraz narażonej na nadmierną utratę wody. Kosmetyk wzmocni naskórek, osłabiony zimowymi przymrozkami oraz przygotuje go na letnie miesiące, bogate w kąpiele słoneczne i morskie. Zawarte w balsamie składniki aktywne intensywnie nawilżają, regenerują i uelastyczniają skórę, jednocześnie łagodząc podrażnienia. Lipidy odnawiają naturalną barierę ochronną, a odżywczy olej jojoba wzmacnia skórę oraz zapobiega jej wysuszeniu.

Cena: ok. 7,50zł / 400ml”

Balsam mieści się w sporej-400 ml butli z zamknięciem typu klik. Butla jest z ciemnego materiału, przez co niestety nie widać ile produktu pozostało nam w środku.
 

 

Balsam dobrze nawilża skórę, nawet tą na łokciach, czy kolanach. Skóra jest miękka i gładka w dotyku. Szybko się wchłania, dzięki czemu nie pozostawia na skórze tłustej warstwy i nie brzudiz ubrań. Zapach jest na tyle delikatny, że nie jest duszący. Ubrania nie przesiąkają nim. Nie „grzyzie” się również z zapachem perfum.

 
 

Konstystencja typowego balsamu. Jak dla mnie najważniejszy jest fakt iż nie ma problemu z wydobyciem produktu z butli,co jednocześnie oznacza,że balsam się z niej nie wylewa.

Tak ogólnie,skrótowo można napisać o nim tak:

•    Wydajny,
•    Ładnie pachnie,
•    Dobrze nawilża,
•    Gładka skóra po użyciu,
•    Lekka konsystencja,
•    Poręczne opakowanie,
•    Duża pojemność,
•    Wydajny,
•    Łatwo dostępny,
•    Niedrogi.

 
 

 

Tekst i zdjęcia:
Karcelka
blog.udziewczyn.pl

Komentarze (2)

NekropolisQueen (2014-02-22 17:05:59)
Duży plus
Miałam ten balsam i również byłam z niego zadowolona, jego konsystencja jest dość rzadka, więc starczy na bardzo długo. Stosowałam go wtedy, gdy nie miałam za dużo czasu, gdyż szybko się nakłada i wchłania. W przypadku masła do ciała musiałam poświęcić więcej czasu, więc balsam mnie ratował w wielu sytuacjach, gdy szybko musiałam gdzieś wyjść. Pachnie wspaniale i zapach troszkę się utrzymuje na skórze, doskonale nawilża. 
MangoMania (2014-02-19 17:03:16)
Balsam
 Podoba mi się jego działanie, przede wszystkim nawilżenie.
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar