Diky

2014-02-11

Bielizna

4 triki i Twój mężczyzna pokocha Walentynki

Każda okazja jest dobra, by celebrować romantyzm i dodać związkowi nuty pikanterii. A Walentynki nadają się do tego po prostu idealni! Kolacja przy świecach, romantyczny film, seksowna bielizna. Czego więcej chcieć?  I tu pojawia się jeden problem – naburmuszony mężczyzna, który uważa, że Walentynki to fanaberia.
Jeszcze nic straconego! Okazuje się, że mężczyźni również chcą być rozpieszczani w Walentynki. Jak pokazują amerykańskie badania, uważa tak aż 45% mężczyzn i zaledwie 19% kobiet. Zastosuj się do naszych 4 rad, a Twój mężczyzna już nigdy nie będzie narzekał na Święto Zakochanych.

1.    Idealny prezent
Pierwszy podstawowy błąd, który popełniają kobiety, to nieodpowiedni prezent. Romantyczne podarunki są dla Ciebie ważne, ale jak pokazują  badania 20% panów chciałoby dostać bilet na jakieś ważne wydarzenie sportowe, a aż dla 70%....  seks jest wystarczającym prezentem.

2.    Romantyczny film – według niego
Kolejny powód, dla którego mężczyźni nie znoszą Walentynek, to komedie romantyczne i klasyczne romanse. Jest na to prosty sposób – podzielcie się zadaniami – Ty wybierz restaurację, a jemu pozwól wybrać film. Oczywiście musisz być gotowa na to, że w Walentynki obejrzycie komedię z Willem Ferrellem.

3.    Przez żołądek do serca
Najważniejszy (no może drugi w kolejności) powód, dla którego Twój mężczyzna pokocha Walentynki, to okazja do zjedzenia wyjątkowej kolacji. A jeśli chcesz połączyć prezent dla niego z prezentem dla siebie, wybierzcie się na sushi! Sushi to nie tylko pyszny i zdrowy posiłek, ale również afrodyzjak. A żeby jeszcze bardziej podgrzać atmosferę w sypialni, możesz udać się do sieci Koku Sushi, gdzie zamawiając kolację w walentynkowy weekend, otrzymasz w prezencie figi marki Kinga.

4.    Uruchom zmysły
Pamiętaj, że mężczyźni to wzrokowcy. Ubierz seksowną bieliznę, włącz muzykę i uwolnij wyobraźnię! Postaraj się, aby ta noc zapadła mu na długo w pamięci, a w przyszłym roku sam będzie odliczał dni do Walentynek.

Więcej informacji: www.kinga.com.pl


 

Komentarze (4)

galganekanna (2014-02-16 16:42:35)
...
haha, najpierw trzeba mieć faceta który chce gdzieś wyjść. Bo mój na film nie pójdzie, bo ściągnie z neta, na kolację też nie bo w Walentynki tłok i ścisk (maksimum poświęcenia to zamówienie do domu pizzy), a jeśli chodzi o prezent to chyba idealna byłaby gra komputerowa w którą grałby potem przez cały walentynkowy wieczór... To dobry człowiek, ale czasami załamuję ręce :( Mam wrażenie, że on myśli że skoro jesteśmy ze sobą dwa lata, to po co się starać...
slena1986 (2014-02-12 20:13:38)
walentynki:)
Ja po raz pierwszy od 3 lat spędze walentynki z moim mężem. Tak to zawsze był za granicą, a teraz mam nadzieję, że się postara:D 
Sylwia (2014-02-12 14:34:05)
wALENTYNKI
w tym roku po raz pierwszy spędzę Walentynki sama, mój Kochany mężulek wyjechal za garnicę :( ja jednak wysłałam mu prezent: kartkę Walentynkową i bluzę z moim imieniem :) mam nadzieję, ze bedzie nosił <3
Paula Sypień (2014-02-11 22:17:34)
heheh
Jeżeli chodzi o prezent- zawsze go pytam co by chciał ( może to już nie jest prezent :P ) i w tym roku kupiłam mu poduszkę ortopedyczną, bo źle sypia. Całe szczęście, że ja nie lubię komedii romantycznych ( wydaje mi się, że mój Luby bardziej już za nimi przepada niż ja ). Sushi oboje nie lubimy :) a o bieliźnie seksownej nigdy w taki dzień nie zapominam :) Ma ze mną  chłopak dobrze :) My planujemy na ten wieczó dobre jedzonko ( w domku ), winko i noc horrorów :)
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar