2008-03-12

Kolekcje ubrań

Wiosna na wybiegu

To już czas, by odświeżyć naszą garderobę przed wiosną, ale aby to zrobić trzeba znać najnowsze trendy, które obowiązują.

Kolor to rzecz, która jest oczywista, gdy nadchodzi wiosna, ale w tym sezonie wszystko będzie kręciło się wokół barw, które są wporst neonowe i mocno rzucają się w oczy. Ludzie samą barwą będą pokazywać jacy są odważni.

Ale soczyste barwy funkcjonują nie tylko w strojach, ten trend jest też obecny w makijażach, gdzie będą dominowały żółcie, pomarańcze, zielenie itd.

A fryzury? We fryzurach będzie dominowało mocne uderzenie. Na prawdę krótkie włosy będą zdecydowanie w modzie. W torebkach nic się nie zmienia, im większe, tym modniejsze, a złota zasada jest taka, że właśnie złoty kolor rządzi, a kolory metaliczne pozostają neutralne.

I co jest jeszcze ważne? W tym sezonie mieszamy style. Warto kupić niesamowitą wieczorową torbę i połączyć ją z jeansami i szpilkami i pokazać się tak nie tylko na wieczornym wyjściu, ale w ciągu dnia. Buty? Nadal popularne będą baletki, ale również "sandały gladiatora".

Galeria zdjęć:

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar