Konkursy/

2014-01-27

Moda ślubna

Kolekcja WEDDING 2014

Kolekcja WEDDING 2014 to minimalistyczne, wyrafinowane suknie ślubne stworzone przez projektantkę marki RINA COSSACK, Justynę Żmijewską.
 


W tej kolekcji projektantka wykorzystuje przestrzenne aplikacje, z których słynie marka. Pojawiają się one w formie luźno oplatających sylwetkę listew. Kreacje, dzięki minimalistycznej linii utrzymane są w stylistyce wysublimowanej elegancji.

Dla panien młodych, które preferują bardziej romantyczną stylizację, zostały stworzone modele z delikatnej, zdobionej kryształkami koronki, oraz lekkie szyfonowe suknie z misternie ułożonymi drapowaniami, wykonane z cienkiego jak mgła jedwabiu.

Natomiast przyszłe panny młode, które pragną w tę jedyną noc w życiu olśniewać gości niebanalną, architektoniczną formą, na pewno zachwycą się modelami z puszystymi, tiulowymi spódnicami. W tym sezonie przybierają one spiralne kształty.

Możliwość dowolnego łączenia modeli oraz zaprojektowania sukni wraz z projektantką, sprawia, że w Atelier RINA COSSACK przy placu Konstytucji 5/13 w Warszawie każda przyszła panna młoda znajdzie swoją wymarzoną suknię ślubną.
 

Galeria zdjęć:

Komentarze (2)

Izabela (2014-02-17 17:56:50)
nie.
 Jakoś szczególnie mnie nie zachwyciły ;p moim zdaniem panna młoda nie powinna mieć typowo minimalistycznej sukni, bo jednak powinna zwracać na siebie uwagę ;)
MangoMania (2014-02-06 09:42:26)
Ślub
 Gdybym miała brać ślub jeszcze raz to moja koncepcja na suknię ślubną wyglądałaby zupełnie inaczej.
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar