2014-01-15

Pielęgnacja ciała

Aloes i zielona herbata dla pięknych dłoni

Intensywne nawilżanie skóry oraz łagodzenie podrażnień, regeneracja, a do tego opóźnienie procesów starzenia – mieszanka aloesu i zielonej herbaty czyni dla naszej skóry i paznokci cuda! Dlatego marka Cztery Pory Roku zastosowała te naturalne składniki aktywne w nowym kremie do dłoni.
 

 


Ekstrakt z aloesu i zielonej herbaty - skóra sucha i wrażliwa

Działanie aloesu można określić następująco - wszechstronności zastosowań i skuteczności działania! W tkanki wchłania się 4 razy szybciej niż woda. Stosowany w kosmetykach intensywnie nawilża, likwidując uczucie suchości i szorstkości. Działa łagodząco i kojąco na podrażnioną skórę oraz przyspiesza proces regeneracji naskórka i zapobiega jego przesuszeniu. Z tego powodu tak chętnie korzystają z niego producenci kosmetyków. Również marka Cztery Pory Roku stworzyła propozycję kremu do dłoni na bazie aloesu. Wyróżnia go delikatna i nietłusta formuła. Kosmetyk kierowany jest do osób uskarżających się na suchość swoich wrażliwych dłoni. Efektów skuteczności aloesu dopełnia działanie ekstraktu z zielonej herbaty. To on odpowiada za nawilżanie i zmiękczanie suchych skórek oraz wzmacnianie paznokci. Dodatkowo chroni skórę przed wolnymi rodnikami, hamując procesy przedwczesnego starzenia.

Produkt przebadany dermatologicznie. 0% PEG-ów i silikonów.

Sugerowana cena detaliczna: 4 zł
Pojemność: 130 ml

Komentarze (3)

max (2014-01-28 12:03:24)
aloes górą!
 aloes działa na wszystko :) ja mam czysty żel aloesowy (flos produkuje) i smaruję nim dosłownie wszystko :P super pomaga na suchą skórę, ręce też nim traktuję :)
Sosenka (2014-01-17 20:53:09)
:)
Fajna pomoc dla dłoni, opakowanie też fajnie wygląda. :)
sylvana (2014-01-15 21:30:13)
ten duet ...
zawsze działa
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar