2008-03-04

Nowinki

Nowa ikona mody

Tagi: Katie Holmes
Katie Holmes bardzo szybko staje się ikoną mody dzięki kreacjom, które prezentuje na czerwonym dywanie, a o których jest następnie głośno w prasie. Prawda jest taka, że to sławni projektanci stoją do niej w kolejce, by tylko mieć możliwość uszycia dla niej sukienki.Katie Holmes zaczęła swoją karierę jako niepozorna, najlepsza przyjaciółka, dziewczyna z sąsiedztwa w serialu "Jezioro marzeń", a jej styl wtedy niewiele różnił się od tego, jaki prezentowała w serialu, wyglądała młodo, po prostu jak dziecko. W ciągu ostatnich kilku lat, a przede wszystkim od momentu wyjścia za mąż za Toma Cruisa, Katie wydoroślała i zdecydowanie wypiękniała, a jej styl stał się na szczęście taki, jakiego można było od niej oczekiwać.

Styl Katie jest bardzo elegancki i przede wszystkim klasyczny. Jest to aktorka, która uwielbia modę, ale robi wszystko, by nie wyróżniać się z tłumu, by wyglądać tak, jakby się za bardzo starała. Uwielbia nosić wspaniałe, klasyczne szycia, które są obecnie bardzo modne wśród takich projektantów jak: Roland Mouret, Ann Sofie Back i Stella McCartney, którzy urozmaicają suknie dodatkowymi szwami i plisami. Katie jest również fanką klasycznego Maca i nosi długie płaszcze oraz zwykłe dżinsy, na co dzień.

Formalny styl Katie jest bardzo klasyczny. Zazwyczaj możemy ją zobaczyć w bardzo kobiecych,długich, zwiewnych sukniach, z małą ilością dodatków i przesady. Jedną z jej ulubionych projektantów jest Caroline Herrera, która jest znana z bardzo kobiecych kreacji. Katie lubi proste kolory, materiały i style, nie lubi przesady, dlatego też nie widuje się jej w dziwnych wzorach, czy nadrukach. Czerwony to idealny kolor dla jej cery i koloru włosów i Katie wie, jak to wykorzystać. Jej styl jest porównywany ze style, jaki prezentuje jej przyjaciółka Victoria Beckham, która na pewno pokierowała aktorkę w odpowiednią stronę, ale po udzieleniu jej wskazówek, Katie najprawdopodobniej sama już tworzy i kreuje swój styl.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar