2013-11-26

Zakończone

Konkurs z kosmetykami Himalaya Herbals

Pielęgnacja zimą naszej skóry i cery jest bardzo wymagająca. Musimy się zmagać z niską temperaturą na zewnątrz i suchym powietrzem w pomieszczeniach. Przychodzimy Wam z pomocą oferując zestawy kosmetyków  Himalaya Herbals.

Zadbaj o swoje ciało z kosmetykami Himalaya Herbals. Serdecznie zapraszamy do konkursu.
 

Co należy zrobić?


 
Zestaw Himalaya Herbals, który można wygrać w konkursie, to idealny zestaw do pielęgnacji ciała dla mnie bo.... - dokończ myśl.
 
 
 
Odpowiedź zamieść w komentarzach pod konkursem.
 
 
Co można wygrać?
 
 
Nagrody to 5 zestawów kosmetykóww skład każdego zestawu wchodzą:  peeling morelowy, żel do mycia twarzy, maseczka peel-off, nawilżająca pomadka do ust.

 

 

Konkurs trwa od 26 listopad 2013 do 10 grudzień 2013.


Opis nagród:

Gentle Exfoliating Apricot Scrub Himalaya Herbals

Delikatny peeling do twarzy wzbogacony w naturalną witaminę E. Łagodnie złuszcza martwe komórki naskórka i zaskórniki, stymuluje powstawanie nowych komórek skóry
i działa odżywczo.
Warto sięgnąć po ten preparat, jeżeli mamy problem z zaskórnikami i wypryskami, bo umożliwia głębokie oczyszczenie skóry. Zawdzięcza to swoim składnikom. Wyciąg z moreli usuwa martwe komórki skóry i stymuluje powstawanie nowych. Olejek z kiełków pszenicy pozwala głęboko nawilżyć skórę, odżywić ją i wygładzić dzięki zawartości naturalnej witaminy E.
Do wszystkich typów cery.
Nie zawiera parabenów, SLS ani SLES.
Cena – ok. 9,99 zł
Pojemność – 75 mlAlmond & Cucumber Peel Off Mask Himalaya Herbals

Odmładzająca maseczka do twarzy typu peel-off. Odblokowuje i zwęża rozszerzone pory, złuszcza niedoskonałości i przebarwienia skóry. Pozostawia skórę zdrową, gładką i promienną. Tonizuje, odżywia i ujędrnia skórę.
Zawiera migdały, które odżywiają skórę, działają na nią kojąco i wygładzająco. Wyciąg z ogórka tonizuje skórę i daje uczucie przyjemnego chłodu.
Nie zawiera parabenów, SLS ani SLES.
Cena – ok. 9,99 zł
Pojemność – 75 mlNourishing Lip Balm Himalaya Herbals
 Często zapominamy, że także zimą usta wymagają ochrony przeciwsłonecznej. A taką zapewni im bogaty w naturalne składniki balsam do ust Nourishing Lip Balm Himalaya Herbals.
Balsam zawiera dwie substancje aktywne: olejek z kiełków pszenicy i olejek z nasion marchewki. Kiełki pszenicy to naturalne źródło witamin, przede wszystkim witaminy E, która odpowiada za zdrowie i młody wygląd skóry. Dzięki temu olejkowi, wargi staną się odżywione i wygładzone. Z kolei olejek z nasion marchewki to naturalny filtr przeciwsłoneczny. Ekstrakt bogaty jest w beta-karoten, który pomaga skórze ust znosić nawet intensywne promieniowanie słoneczne. Uzupełnia także braki witamin: B1, B2, PP, K i C oraz mikroelementów, takich jak fosfor, magnez, cynk czy potas.
Nourishing Lip Balm Himalaya Herbals chroni przed wysychaniem i pękaniem skóry warg na mrozie i w ostrym słońcu. Odżywia i wygładza usta, chroniąc je przed szkodliwym działaniem promieniowania UV.
Nie zawiera konserwantów, nafty ani sztucznych barwników.
Cena – ok. 5,99 zł
Pojemność – 4,5 g


Purifying Neem Face Wash Himalaya Herbals

Oczyszczający i odświeżający żel do mycia twarzy bez dodatku mydła. Do codziennej pielęgnacji tłustej, mieszanej i normalnej cery. Łatwo się rozprowadza na skórze i głęboko ją oczyszcza z nadmiaru sebum i niedoskonałości oraz zanieczyszczeń. Nie powoduje przesuszenia skóry i nie daje uczucia jej ściągnięcia – co często się zdarza, kiedy używamy do mycia mydła. Po jego użyciu cera jest gładka i miła w dotyku.
Zawiera w swoim składzie miodlę indyjską (Neem) – tajemniczy składnik, znany od 4 tys. lat. Wraz z egzotyczną kurkumą zapobiega powstawaniu zaskórników i wyprysków, ma działanie antybakteryjne i oczyszczające.
Do normalnej i tłustej cery.
Nie zawiera parabenów, SLS ani SLES.
Cena – ok. 13,99 zł
Pojemność – 150 ml


 
  

 REGULAMIN KONKURSU.

§ 1 Postanowienia Ogólne

1.1. Niniejszy regulamin określa warunki, na jakich odbywa się konkurs „Konkurs z kosmetykami Himalaya Herbals” (zwany dalej „Konkursem”).

1.2. Regulamin ("Regulamin Konkursu") stanowi podstawę Konkursu oraz określa prawa
i obowiązki jego uczestników.

1.3. Organizatorem Konkursu jest portal udziewczyn.pl

1.4. Konkurs będzie przeprowadzony w okresie od dnia 26 listopad 2013 do 10 grudzień 2013 roku za pośrednictwem internetu. Uczestnik bierze udział w Konkursie od chwili wysłania zgłoszenia udziału w Konkursie, do chwili zakończenia Konkursu lub wcześniejszej rezygnacji z udziału w Konkursie.

1.5. Organizator konkursu ma prawo przedłużyć konkurs bez podania powodu.

1.6. Organizator konkursu zastrzega sobie prawa do wykorzystania przesłanych tekstów bądź zdjęć w celach marketingowych oraz przekazania tych praw sponsorowi.

§ 2 Udział w Konkursie

2.1.Uczestnikami Konkursu mogą być osoby fizyczne, pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych oraz zamieszkałe na stałe na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, które spełnią warunki określone w Regulaminie.

W wyjątkowych sytuacjach i tylko w niektórych konkursach, mogą brać udział również osoby niepełnoletnie, ale tylko i wyłącznie za wiedzą i zgodą rodziców, bądź opiekunów, w tym celu przed udziałem w konkursie, należy się skontaktować z redakcją, aby uzyskać taką zgodę.

2.2.W Konkursie nie mogą brać udziału pracownicy ani przedstawiciele Organizatora jak i inne osoby biorące udział w przygotowaniu i prowadzeniu Konkursu oraz członkowie ich najbliższej rodziny (tj. wstępni, zstępni, rodzeństwo, małżonkowie, rodzice małżonków, osób pozostających w stosunku przysposobienia oraz we wspólnym pożyciu).

2.3.Jednej osobie może być przypisany tylko jeden numer IP komputera; wszelkie odpowiedzi konkursowe zawierające różne nicki, a mające to samo IP będą od razu uznawane za próbę zwiększenia swoich szans w konkursie, co będzie uznawane za nieuczciwe; takie osoby pozbawiają się możliwości wygrania nagród.

2.4.Zadaniem uczestnika Konkursu jest:
Zestaw Himalaya Herbals, który można wygrać w konkursie, to idealny zestaw do pielęgnacji ciała dla mnie bo.... - dokończ myśl.

Uczestnik powinien dokładnie przeczytać zadanie konkursowe, gdyż zamieszczenie odpowiedzi w niewłaściwym miejscu, eliminuje go z udziału w konkursie.

2.5.Przystąpienie do Konkursu jest równoznaczne z akceptacją przez uczestnika Regulaminu w całości. Uczestnik zobowiązuje się do przestrzegania określonych w nim zasad, jak również potwierdza, iż spełnia wszystkie warunki, które uprawniają go do udziału w Konkursie.

2.6. Uczestnictwa w Konkursie, jak i praw i obowiązków z nimi związanych, w tym także prawa do żądania wydania nagrody, nie można przenosić na inne osoby, nie można również podawać danych innych osób, czy instytucji w celu przesłania nagrody. Dane do wysyłki powinny być zgodne z danymi osoby zarejestrowanej na portalu.

2.7. Dane osobowe uczestników Konkursu będą przetwarzane, zgodnie z warunkami określonymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101 poz. 926 ze zm.) wyłącznie w celu przeprowadzenia Konkursu, wyłonienia jego zwycięzców i przyznania im nagród przewidzianych niniejszym Regulaminem, i zostaną usunięte niezwłocznie po upływie terminu na składanie reklamacji co do przebiegu Konkursu. Administratorem danych osobowych jest Organizator. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich brak uniemożliwia przyznanie nagrody w Konkursie. Uczestnikowi Konkursu przysługuje prawo wglądu do swoich danych osobowych i ich poprawiania. Organizator zastrzega, że dane osobowe zwycięzców Konkursu mogą zostać opublikowane w ramach ogłoszenia wyników Konkursu w serwisie udziewczyn.pl

§ 3 Przebieg Konkursu

3.1.Warunkiem udziału w Konkursie jest spełnienie wymagań, określonych w §2 Regulaminu oraz przystąpienie do Konkursu zgodnie z zasadami niniejszego paragrafu.
Uczestnicy przystępując do Konkursu zamieszczają swoje odpowiedzi w komentarzach pod konkursem.
Odpowiedzi należy wysyłać tak, aby wpłynęły na serwer w terminie przyjmowania zgłoszeń, o którym mowa w §1 ust. 4. Odpowiedzi, które wpłyną na serwer przed lub po terminie określonym powyżej, nie będą brały udziału w Konkursie.

Po przesłaniu zgłoszenia konkursowego uczestnik nie może dokonywać w nim żadnych zmian.

3.2.Nad prawidłowością przebiegu Konkursu czuwać będzie jury, złożone z przedstawicieli Organizatora. Jury będzie nadzorować wykonanie przez Organizatora wszystkich zobowiązań wynikających z niniejszego Regulaminu.

§ 4 Zwycięzcy i nagrody w Konkursie

4.1. Zwycięzcami Konkursu zostaną osoby, które zamieszczą najciekawsze odpowiedzi.

4.2.Nagrody zostaną wysłane zwycięzcom przez redakcję, bądź  sponsora w terminie +- do 3 miesięcy licząc od daty otrzymania adresu do wysyłki za pośrednictwem poczty polskiej, bądź firmy kurierskiej na adres pocztowy podany przez zwycięzcę w mailu.

Nagroda może się różnić od zamieszczonego zdjęcia, w pewnych przypadkach losowych, bądź niezależnych od redakcji, czy sponsora, może to być inny fason, model czy też kolor, gdyż przy ciągłej sprzedaży nie ma możliwości zagwarantowania, że dany produkt będzie na stanie.

4.3.Wyłonienie laureatów następuje w terminie podanym w treści konkursu, a gdy takiego zapisu nie ma, wyłonienie laureatów nastąpi w terminie do +- 1 miesiąca, licząc od daty zakończenia konkursu (nadsyłania zgłoszeń).

Po każdym wyłonieniu laureatów, redakcja zamieszcza wyniki konkursu na portalu www.udziewczyn.pl, więc obowiązkiem uczestnika konkursu jest regularne sprawdzanie, czy takie wyniki się pojawiły, gdyż od momentu ich opublikowania, laureat ma tylko 5 dni na przesłanie swoich danych do wysyłki, jeśli tego nie zrobi, jego prawo do nagrody wygasa i przechodzi na Organizatora, bądź redakcja wyłania innego laureata na jego miejsce. W przypadku braku uczestników, możliwe jest zorganizowanie dogrywki. Od tej decyzji nie ma odwołania.
REDAKCJA NIE ZAWIADAMIA O WYGRANEJ, UCZESTNIK KONKURSU SAM MUSI SPRAWDZAĆ WYNIKI NA PORTALU!!!

4.4.Laureat konkursu powinien wysłać swoje dane do wysyłki nagrody, na podaną w wynikach konkursu pocztę e-mail bądź wewnętrzną (zawsze to będzie napisane)gdyż redakcja nie odpowiada za sytuację, gdy adres trafi na niewłaściwą pocztę.

4.5.Jeżeli zwycięzca Konkursu nie spełnił któregokolwiek z warunków określonych w § 2, 3 i 4 Regulaminu bądź nie odbierze przyznanej mu nagrody w terminie 14 (czternastu dni) od wysłania przez Organizatora, jego prawo do nagrody wygasa.

4.6.Organizator nie odpowiada za skutki podania przez Uczestnika nieprawdziwych danych uniemożliwiających wydanie nagrody.

4.7.Lista zwycięzców Konkursu zostanie opublikowana przez Organizatora na stronie portalu udziewczyn.pl

4.8.Nagrody konkursowe będą wydawane wyłącznie w postaci określonej niniejszym Regulaminem, bez możliwości wypłaty ich równowartości w gotówce lub zamiany na inną nagrodę rzeczową.

4.9.W przypadku wygaśnięcia prawa zwycięzcy Konkursu do nagrody, nagroda pozostaje do dyspozycji Organizatora.

§ 5 Postanowienia Szczególne

W zakresie, w jakim prace nagrodzone w Konkursie będą stanowić utwory w rozumieniu ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, zwycięzcy Konkursu oświadczają, że:

posiadają pełne prawa autorskie do nadesłanej kompozycji i prawa te nie są w żadnym zakresie obciążone ani ograniczone na rzecz osób trzecich;
Zgłoszenia muszą być unikalnymi treściami, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Teksty i zdjęcia, które dostępne są już w internecie, na innych serwisach, będą dyskwalifikowane.

zwalniają Organizatora od wszelkich roszczeń osób trzecich związanych z ewentualnym naruszeniem autorskich praw majątkowych lub niemajątkowych oraz dóbr osobistych w związku z korzystaniem przez Organizatora życzeń w zakresie publikacji wyników Konkursu.

poprzez przesłanie pracy konkursowej w sposób określony w niniejszym Regulaminie, wyrażają zgodę na publiczne udostępnianie pracy konkursowej na stronach serwisu www.udziewczyn.pl lub na stronach innych serwisów internetowych prowadzonych przez Organizatora.

§ 6 Reklamacje

6.1.Reklamacje związane z danym Konkursem będą przyjmowane drogą elektroniczną na adres Agnieszka@udziewczyn.pl w terminie 7 dni od daty publikacji listy zwycięzców danego Konkursu.

Reklamacje powinny zawierać imię, nazwisko, dokładny adres, rodzaj konkursu, datę, dokładny opis i powód reklamacji.

6.2.Reklamacje będą rozpatrywane nie później niż w terminie 14 dni od daty otrzymania reklamacji.

6.3.Decyzja Komisji Reklamacyjnej, co do zgłoszonej reklamacji jest ostateczna, co nie wyłącza prawa uczestnika do dochodzenia nieuwzględnionych roszczeń na drodze postępowania sądowego.


§ 7 Postanowienia Końcowe

7.1.W przypadku różnicy zdań komisji konkursowej, co do wyłonienia laureatów, decyduje również ich aktywność na portalu i forum www.udziewczyn.pl

7.2.Redakcja nie odpowiada za wydłużenie czasu przesyłki przez sponsora, jej zaginięcie, bądź też niezgodność rozmiarów, fasonów itp.

W pewnych okolicznościach, na prośbę zwycięzcy konkursu, redakcja może podjąć działania  mające na celu wyjaśnienie sprawy i doprowadzenie do jej rozwiązania na korzyść laureata.

7.3.Uczestnicy konkursu zgadzają się na otrzymywanie newslettera i reklam.


Niniejszy Regulamin wchodzi w życie 26 listopada 2013.

 

 

Komentarze (110)

Rabiosa (2013-12-20 22:57:44)
eko
Zestaw Himalaya Herbals, który można wygrać w konkursie, to idealny zestaw do pielęgnacji ciała dla mnie bo cenię sobię naturalne składniki bo wiem że one najlepiej zadbają o moją skórę. 
tusia1100 (2013-12-18 17:23:26)
Zestaw Himalaya Herbs
 ... w mojej okolicy warunki sa dosc chlodne, a ja czesto przebywam na świerzym powietrzu, więc skóra wysycha. Poza tym mam dość wrazliwą cerę, a kosmetyki wydają się być delikatne.
ewelka8312 (2013-12-11 19:12:20)
konkurs
 Zestaw Himalaya Herbals, który można wygrać w konkursie, to idealny zestaw do pielęgnacji ciała dla mnie bo, moje ciało potrzebuje prawdziwej rozkoszy, gdyż każda kobieta powinna być boginią w swojej łazience.
gatta (2013-12-10 23:53:59)
konkurs
bo... chroni, odżywia i pieknie pachnie. Nic mi więcej nie potrzeba by czuć się wyjątkowo i wyglądać pięknie :)
Agnes (2013-12-10 23:23:06)
Wciąż Młoda i Piękna 30-letnia
 Zestaw Himalaya Herbals, który można wygrać w konkursie, to idealny zestaw do pielęgnacji ciała dla mnie bo.... - peeling odświeży mi skórę twarzy, która zrobiła się ziemista i już dawno zapomniała o lecie; - odmładzająca maseczka do twarzy pomoże mi zapomnieć, że mam JUŻ prawie 30 lat i WCIĄŻ problemy z rozszerzonymi porami; - balsam do ust sprawi, że mąż będzie mnie całował nawet we wietrzne dni, nawet orkan Ksawery mu nie przeszkodzi; - oczyszczający żel do mycia twarzy dokładnie zmyje mi wszystkie brudy i stresy dnia.
mika19 (2013-12-10 22:32:03)
:)
 ....bo z nim moje ciało nie mówi ciągle mało;)
sabina92 (2013-12-10 22:10:52)
konkurs
 Zestaw Himalaya Herbals, który mozna wygrać w konkursie to idealny zestaw dla mnie, bo.. kojarzy mi się z Himalajami, a zarazem z Mont Everestem :D Czyli najwyzszy szczyt na świecie- najlepsze kosmetyki na świecie,  miejsce które kazdy by chciał zdobyć- kazdy chce mieć uwazany z siedzibę Bogów- kosmetyki zrobią z nas bóstwo :) podcięty z trzech stron lodowcami- nie oderwiemy się od mężczyzn :) tak jak Moun Everest- idealny :)
iza w. (2013-12-10 21:52:06)
konkurs
Zbudzona błogo promieniem słońca  Piękna jak miłość boska królewna  W zapach różany słodko zaklęta  Pani ZIEMIA w naturalne kosmetyki otulona  Wstała w nostalgii greckiego bóstwa  Zachwycająca naturalnymi kształtami promieniejąca  Trzepocząc dumnie swymi rzęsami  Spojrzała w taflę rajskiego lustra    Melancholijna i zbyt ulotna  Mogła mieć wszystkich a była sama  W swojej urodzie tak zakochana  Że tylko siebie mogła być godna  Następnej nocy z wiatru lekkością  Odeszła cicho Pani ZIEMIA  Jak pączek róży bez miłości więdła bez  Himalaya Herbals,  Lecz na ratunek przybył rycerz szlachetny.  Zwany  Przystojnym godny pięknej i mądrej żony.  Silny i mężny był to mężczyzna.  pewnego słonecznego poranka tak  powiada do swej wybranki  Kocham Cię bardzo ponad wszystkie chwały ta miłość jest wielka, a ja taki mały wspaniałe to uczucie kochać bez interesu i nie postępować w życiu jak ludzie biznesu zrobiłbym wszystko dla Twojego dobra mogłaby mnie nawet ukąsić kobra.    Tak  Przystojny rycerz do ZIEMI mówił czule a ona  rozkwitła tak pięknie  jak lilii kwiat biały a kiedy rycerz podarował Ziemi kosmetyk Himalaya Herbals, idealny zestaw do pielęgnacji ciała naturalny i choć mały wszystkie damy na dworze go stosowały. Ta historia dobrze się zakończyła bo stosując kosmetyki  Himalaya Herbals  do pielęgnacji ciała  będziesz piękna jak  Pani Ziemia która naturę kochała. Iza W.
Anna Zięba (2013-12-10 21:20:28)
konkurs
Zestaw Himalaya Herbals, który można wygrać w konkursie, to idealny zestaw do pielęgnacji ciała dla mnie bo....uwielbiam zapach moreli. Ten zestaw jest dla mnie najodpowiedniejszy, poniewać kocham dbać o swoje ciało i wiem, że składniki, które zawiera pomoga mi zyskać ten efekt a ja będę w pełni szczęśliwa i piękna!
henangel (2013-12-10 20:14:31)
Himalaya Herbals - moje kosmetyki, moja natura
Zestaw Himalaya Herbal, który można wygrać w konkursie to idealny zestaw do pielęgnacji ciała dla mnie, bo bardzo lubię czerpać piękno z natury, bezpiecznie i kompleksowo dbac o wygląd skóry, zapewniać jej pielęgnację na najwyższym poziomie, w zgodzie z naturalnym rytmem żyć świadomie.
Strona komentarzy 1 z 11
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar