2013-11-20

Twarz

SYLVECO – świąteczne prezenty w zgodzie z naturą

Święta Bożego Narodzenia to czas rodzinnych spotkań, chwil spędzonych wśród najbliższych osób. Nieodłącznie kojarzy się z tradycją obdarowywania prezentami. Na taką okazję firma SYLVECO przygotowała propozycję zestawów świątecznych, w postaci pięknie zapakowanych kosmetyków naturalnych.

 


Zazwyczaj chcemy, aby prezenty, które kupujemy dla bliskich, były użyteczne. Planując gwiazdkowe upominki przede wszystkim myślimy o kosmetykach, czy perfumach, ale wybór produktów w stylu „eko” w świątecznej aranżacji nie jest zbyt wielki. Firma SYLVECO, jak co roku, prezentuje kilka wariantów zestawów, zapakowanych tym razem w eleganckie kartonowe pudełeczka.

Jeśli szukacie prostego, gustownego, a zarazem funkcjonalnego i dodatkowo niedrogiego prezentu, oferta SYLVECO będzie dobrym wyborem.

Zestaw brzozowy mały
Zawiera krem brzozowy z betuliną, lekki krem brzozowy, rumiankowy żel do twarzy (można wybrać wersję tymiankową żelu), pomadkę brzozową z betuliną i rokitnikową pomadkę ochronną o zapachu cynamonu. Zestaw można zakupić w cenie ok. 50 zł.

Zestaw brzozowy duży

Zawiera krem brzozowy z betuliną, lekki krem brzozowy, łagodzący krem pod oczy oraz balsam brzozowy z betuliną (można wybrać wersję kojącą balsamu do ciała). Zestaw do kupienia w cenie ok. 80 zł.

Zestaw nagietkowy mały
Zawiera krem brzozowo-nagietkowy z betuliną, lekki krem nagietkowy, rumiankowy żel do twarzy (można wybrać wersję tymiankową żelu), pomadkę brzozową z betuliną i rokitnikową pomadkę ochronną o zapachu cynamonu. Zestaw można zakupić w cenie ok. 50 zł.

Zestaw nagietkowy duży
Zawiera krem brzozowo-nagietkowy z betuliną, lekki krem nagietkowy, łagodzący krem pod oczy oraz balsam brzozowy z betuliną (można wybrać wersję kojącą balsamu do ciała). Zestaw do kupienia w cenie ok. 80 zł.

Zestaw rokitnikowy mały
Zawiera krem brzozowo-rokitnikowy z betuliną, lekki krem rokitnikowy, rumiankowy żel do twarzy (można wybrać wersję tymiankową żelu), pomadkę brzozową z betuliną i rokitnikową pomadkę ochronną o zapachu cynamonu. Zestaw można zakupić w cenie ok. 50 zł.

Zestaw rokitnikowy duży

Zawiera krem brzozowo-rokitnikowy z betuliną, lekki krem rokkitnikowy, łagodzący krem pod oczy oraz balsam brzozowy z betuliną (można wybrać wersję kojącą balsamu do ciała). Zestaw do kupienia w cenie ok. 80 zł.

 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar