Diky

2013-11-06

Nowinki

Piękne jest to, co podoba się całkiem bezinteresownie

Po raz kolejny młodzi polscy projektanci zaprezentują swoje unikalne kolekcje ubrań podczas dwóch dni wyjątkowych targów mody w przestrzeniach warszawskiego Centrum Handlowego Blue City. Podczas modowego wydarzenia Fashion Democracy, które odbędzie się w dniach 12-13.11.2013 projektanci pomogą stworzyć odwiedzającym jesienno-zimowe stylizacje, dzięki którym, każdy będzie mógł poczuć się wyjątkowo. 
 

 


Zgodnie z ideą Fashion Democracy impreza jest kierowana nie tylko do osób lubiących bawić się modą i śledzących najnowsze trendy, ale przede wszystkim do tych, którzy na co dzień nie zajrzeliby do autorskich butików czołowych polskich projektantów. Dzięki Fashion Democracy mają okazję przekonać się, że ubranie od projektanta to niekoniecznie ekstrawagancja.

Ponad 50 młodych polskich projektantów reprezentujących różne style, których nie spotkamy podczas zakupów w sklepach sieciowych, przedstawi nam swoje indywidualne spojrzenie. Wiele z ubrań, które będziemy mogli zobaczyć i kupić podczas Fashion Democracy to unikaty, które zostały uszyte jako limitowane serie. Wśród kolekcji dominować będzie uliczny styl, który możemy założyć zarówno do szkoły, na spotkanie z przyjaciółmi jak i pracy.

Zapraszamy także do współpracy projektantów, którzy w swojej twórczości pamiętają o młodych rodzicach oraz osobach dojrzałych – bo, FASHION DEMOCRACY jest dla wszystkich!

Wstęp wolny!

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar