2013-11-06

KSIĄŻKA

Pierwsza książka o tym, jak jeść bez chemii i nie zbankrutować

Julita Bator była pewna, że jej dzieci urodziły się chorowite i nigdy nie uda się im uniknąć częstych wizyt u lekarza ani masy antybiotyków. Okazało się jednak, że wystarczy zmienić sposób żywienia – jedzenie naprawdę może leczyć.


Teraz sama piecze chrupiący chleb i przeciera soczyste pomidory. Wcale nie zajmuje jej to dużo czasu ani nie kosztuje zbyt wiele. Gdy wszyscy wokół uważają, że od „produktów jedzeniopodobnych” nie ma ucieczki, ona łamie ten stereotyp. Funduje swojej rodzinie pyszne i zdrowe jedzenie, chroniąc ją przed rakiem i cukrzycą.

Tym osobistym doświadczeniem dzieli się z Tobą w książce. Podpowiada, które produkty są bezpieczne, a których trzeba unikać. Podaje też proste przepisy na tanie i zdrowe potrawy, które możesz przygotować z produktów dostępnych w pobliskim sklepie. Już teraz możesz zrobić pierwszy krok na nowej drodze życia bez chemii. A dalej będzie już tylko zdrowiej!


Ważna i potrzebna książka. Mama, która wzięła odpowiedzialność za zdrowie swoich dzieci i swojej rodziny. Popieram i  polecam!
Agnieszka Maciąg - mama Michała i Helenki

Chcemy mieć dobry sprzęt grający czy doskonały samochód, a kupujemy kiepskie jedzenie! Warto poświęcić trochę czasu, by dowiedzieć się, co naprawdę jemy i czym karmimy nasze dzieci.
Małgorzata Kalicińska
Julita Bator    
Zamień chemię na jedzenie

http://www.znak.com.pl/kartoteka,ksiazka,3797,Zamien-chemie-na-jedzenie?gclid=CNvlvdqc0LoCFQdY3godiEUAdwKomentarze (3)

marta (2013-11-07 13:18:58)
:)
ciekawa książka już wzięłam udział w konkursie:)
slena1986 (2013-11-06 21:18:21)
ciekawe
Widzę, że książka godna uwagi i warta przeczytania. Koniecznie musi się znaleźć w mojej domowej biblioteczce:) 
Miska (2013-11-06 16:43:50)
Odp
Jedzenie potrafi leczyć? Nie pomyślałabym. Właśnie rozpoczęłam urlop macierzyński więc mam nadzieję, że uda mi się znaleźć czas na przeczytanie tej książki. Może dzięki temu moje dziecko nie będzie chorowało.
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar