2013-10-29

RECENZJE REDAKCJI

Test Mleczko do ciała regenerująco - ujędrniające Soraya

Mleczko do ciała regenerująco - ujędrniające Soraya - recenzja.
Witajcie Kobietki! Dziś moja kolejna recenzja, tym razem będzie dotyczyła ona Mleczka do ciała regenerująco-ujędrniającego firmy Soraya.

Chociaż na rynku ta seria pojawiła się dość niedawno, to widzę, że produkty te wzbudzają duże zainteresowanie. I wcale nie dziwię się temu faktowi, bowiem kosmetyki te są dobrej jakości.

Ale przechodząc do recenzji, to zacznę od zapachu mleczka; jest on dość charakterystyczny, ponieważ kojarzy mi się z… męskimi perfumami. Takie wrażenie odniosłam na samym początku, tuż po otwarciu kosmetyku. Natomiast po aplikacji mleczka na skórę, zapach ten już jest mniej odczuwalny.

Konsystencja produktu jest typowa, ani za gęsta, ani za rzadka. Mleczko dobrze rozprowadza się na skórze, przez co zauważyłam, że szybciej się wchłania, a co ważne nie pozostawia lepkiej warstwy na ciele, co dla mnie jest dodatkowym plusem.

Jeśli chodzi o działanie, to mogę powiedzieć, że kosmetyk spełnia swoją rolę. Mleczko po aplikacji, daje uczucie gładkiej i aksamitnej skóry. Produkt ma działanie ujędrniające, ale ten efekt zauważyłam dopiero po jakimś czasie, głównie na udach. Kosmetyk też pomaga pozbyć się suchości oraz szorstkości. Z tym też się zgodzę, bowiem tego defektu pozbyłam się na łokciach, a wiadomo, że skóra w tym miejscu jest delikatnie szorstka.

Podsumowując:

Cóż dodać więcej? Dobry kosmetyk, a atrakcyjnej cenie, w pełni zasługuje na polecenie.


Tekst i zdjęcia:
Magdalena Ż.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar