2013-10-17

Kolekcje ubrań

Piękna jesień oczami MARITY BOBKO

Kolekcja Basic Marity Bobko została stworzona z potrzeby połączenia minimalistycznej elegancji, komfortu i wysokiej jakości. Ubrania stworzone z naturalnych materiałów, m.in : modalu, skóry owczej i wełny są nie tylko przyjemne w dotyku ale także wytrzymałe i bezpieczne. Nie epatując zbędnymi ozdobnikami, ukazują cały swój potencjał na sylwetce kobiety, podkreślając jej walory i maskując niedoskonałości.

 

 


Każdy egzemplarz z kolekcji tworzony jest w pracowni autorskiej Marity i powstaje ze sprawdzonych polskich i włoskich materiałów. Staranny dobór elementów jak i czujne oko projektantki czuwającej nad całym procesem, gwarantują wysoką jakość i precyzję wykonania każdej rzeczy, która opuszcza pracownię.

Na kolekcję Basic składają się bluzki, spodnie, sukienki i kurtki skórzane, świetnie nadające się zarówno na co dzień jak i na specjalne okazje - m.in.: wyjątkowy model sukienki, który pozwala nam samodzielnie skonstruować kreacje. Łącząc dowolnie dwa wymienialne elementy tego modelu, skórzany karczek i modalowy dół, możemy same stworzyć sukienkę idealnie odzwierciedlającą naszą osobowość i nastrój."
  

LISTA SKLEPÓW STACJONARNYCH MARITA BOBKO
- MOBO - Wrocław
- Full Of Style - Warszawa
- S Ivory Manufaktura / Ptak Outlet – Łódź
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar