2013-10-13

ROZRYWKA

Queen Symfonicznie, Igor Gwadera, Mariusz Ostrowski

Najbliższy koncert projektu Muzyka Zespołu Queen Symfonicznie już 19 października 2013 r. (sobota) w Kielcach. Na trzech koncertach (Szczecin, Poznań, Zielona Góra) organizowanych przez Agencję  Artystyczną Monolit, orkiestrze oraz chórowi towarzyszyć będzie Igor Gwadera z Anti Tank Nun. W rolę Freddie Mercury’ego wcieli się śpiewający aktor (filmowy i teatralny) – Mariusz Ostrowski. W Szczecinie i Poznaniu koncerty są już prawie wyprzedane.


 

 


Projekt Muzyka Queen Symfonicznie rozpoczął swoją koncertową przygodę w 2011 r. w Łodzi i od tej pory jest zapraszany do polskich miast, by tam wspólnie z publicznością oddać hołd legendzie, jaką z pewnością jest zespół Queen.  Agencja Artystyczna Monolit zaprasza na pięć koncertów projektu Muzyka Queen Symfonicznie:

Kielce; Kieleckie Centrum Kultury, (pl. S. Moniuszki 2B), 19.10.2013 r. (sobota), godz. 19:00

Szczecin; Opera na Zamku, (ul. Energetyków 40), 10.11.2013 r. (niedziela), godz. 18:00

Gościnnie wystąpi Igor Gwadera – lider i gitarzysta ATN. Ostatnie bilety w sprzedaży!

Poznań; Aula UAM, (ul. Wieniawskiego 1), 23.11.2013 r. (sobota), godz. 19:30

Gościnnie wystąpi Igor Gwadera – lider i gitarzysta ATN. Ostatnie bilety w sprzedaży!

Zielona Góra; Aula UZ, (ul. Podgórna 50), 24.11.213 r. (niedziela), godz. 18:00
Gościnnie wystąpi Igor Gwadera – lider i gitarzysta ATN. Koncert odbywa się w 22 rocznicę śmierci Freddie Mercury’ego.

Lublin; Aula Collegium Maius UM, (ul. Jaczewskiego 4), 8.12.2013 r. (niedziela), godz. 18:00

Na scenie obok filharmoników pojawi się prawdziwy rockowy „wymiatacz” – Igor Gwadera. Mimo swoich piętnastoletni lat jest już dziś nazywany polskim Jimi Hendrix’em. Igor został doceniony również za granicą – właśnie pracuje nad nową płytą. Tym razem jednak z czołówką amerykańskich i brytyjskich muzyków hard rockowych. Tak gitarzysta wypowiada się o legendarnym Queen:

- Queen… To jeden z tych zespołów, które najwięcej znaczą w światowej muzyce.  Wielokrotnie coverowałem ich utwory. Ciężko mi wybrać ulubioną płytę, ponieważ mają wiele doskonałych utworów na różnych płytach. Gdybym miał jednak wymienić ulubione, byłyby to „A Day At The Races” oraz „News Of The World”. Brian May to gitarzysta, do którego mam ogromny szacunek i oczywiście… Chciałbym zagrać z nim na jednej scenie! – mówi nastoletni gitarzysta.

- Występ z orkiestrą i chórem traktuję jako nowe wyzwanie. Po raz pierwszy wezmę udział w takim projekcie. Mam nadzieję, że uda nam się świetnie zgrać i publika będzie bardzo zadowolona – kończy I. Gwadera.

Organizatorem koncertów  jest Agencja Artystyczna Monolit.

 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar