Konkursy/

2013-10-07

ROZRYWKA

Zaplanuj magiczny ślub z CBS Drama i Tori Spelling

Każda panna młoda marzy o bajecznie pięknym ślubie i udanym weselu. Co jednak, gdy okazuje się, że organizacja idealnej ceremonii ślubnej przerasta zarówno ją, jak również jej przyszłego męża? Właśnie w takich momentach do akcji wkracza Tori Spelling wraz ze swoim współmałżonkiem Deanem McDemontem. By sprawdzić w jaki sposób gwiazdorska para pomaga narzeczonym spełniać ich marzenia, wystarczy włączyć telewizor i od 10 października w dni powszednie o godzinie 12.00 i 23.00 oglądać nowy serial na kanale CBS Drama - „Tori i Dean: Śluby marzeń”.

 


Sezon ślubny w pełni. Sierpień, wrzesień i październik – to miesiące szczególnie popularne wśród narzeczonych. Dlaczego? Otóż każdy z nich ma w swojej nazwie literkę „r”, co według przesądnych ma dobrze wróżyć przyszłemu małżeństwu. Do tego sierpień i wrzesień to nadal czas urlopów, zaś październik kusi złotą polską jesienią. Jednak jak się okazuje przemyślany termin nie wystarczy, by przeżyć najpiękniejszą uroczystość w swoim życiu bez problemów i katastrof. Dobrze o tym wiedzą Tori Spelling i jej mąż Dean McDermont, prowadzący program „Tori i Dean: Śluby marzeń”, który od 10 października w dni powszednie będzie emitowany o godzinie 12.00 i 23.00 na kanale CBS Drama.

Tori i Dean to jedna z ulubionych par małżeńskich Ameryki, która na oczach widzów podejmuje się organizacji imprez weselnych i sprawia, że marzenia przyszłych panien młodych o wspaniałej uroczystości spełniają się. By wszystko było dopięte na ostatni guzik i nic nie było w stanie popsuć ceremonii ślubnej, Tori i Dean już na samym początku dzielą się obowiązkami. Dean ma towarzyszyć w przygotowaniach przyszłemu panu młodemu, zaś Tori będzie wspierać i doradzać przyszłej pannie młodej. Jednak na tym nie kończy się zakres pomocy ze strony pary celebrytów. Oboje angażują się również w życie prywatne rodzin narzeczonych, łagodząc kłótnie, które mogłyby zepsuć przygotowania.

W każdym odcinku serialu „Tori i Dean: Śluby marzeń”, poznajemy nową parę narzeczonych. Każda z nich stawia gwiazdom serialu niezwykle wysokie wymagania do spełnienia. Czy Tori i Dean poradzą sobie z przygotowaniem uroczystości w klimacie nocnych klubów Hollywood, wieczoru steampunkowego, w stylu Bollywood czy Zaślubin Arabskiej Nocy? Zapamiętaj czas i miejsce ceremonii – październik, CBS Drama – i bądź gościem na ślubach marzeń według Tori i Deana.

Serial „Tori i Dean: Śluby marzeń” od 10 października w dni powszednie o godz. 12.00 i 23.00. Powtórki odcinków z całego tygodnia w sobotę 12 października od godz. 19.00 oraz w kolejne soboty od godz. 16.00
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar