Konkursy/

2013-09-30

Kolekcje ubrań

Agnieszka Szulim w nowej roli

Agnieszka Szulim zaskakuje nową rolą w sesji modowej do najnowszej  kolekcja  "Noire" marki Chaos by Marta Boliglova . Popularna prezenterka i dziennikarka telewizyjna podjęła wyzwanie to niecodzienne wyzwanie między innymi z uwagi na swoje zamiłowanie do mody , ale również ze względu na szczytny cel - jakim są zwierzaki.


"Charakterystyczny  dla tej kolekcji jest czarny kolor oraz skórzany look. Jest mocno, pewnie, stanowczo. Dlatego własne nie widziałam nikogo innego na miejsce Agnieszki w roli modelki. Ta silna, odważna i wyjątkowa kobieta idealnie odzwierciedla charakter kolekcji."- mówi właścicielka i  projektantka marki Chaos, Marta Boligłowa.

W kolekcji zobaczymy wyjątkowe ramoneski, małe czarne z rockowym pazurem, skórzane legginsy, bluzy z oryginalnymi wstawkami oraz T-shirty z hasłami, które stylem naśladują uliczne graffiti. Nie bez  powodu na scenerię sesji zostały wybrane dawne Zakłady Mechaniczne "Ursus" w Warszawie- ich mroczne, nieco "slumsowe" otoczenie stanowiło doskonałe tło dla kolekcji "Noire". Ciekawym kontrastem, pomieszaniem przeciętności z luksusem był  zabytkowy Ford Mustang, który również stanowił tło do zdjęć. Pikanterii i charakteru sesji dodali jeszcze trzej wyjątkowi modele- 2 amstaffy: Tedi i Benya oraz doberman Mafia, którzy od razu odnaleźli wspólny język z Agnieszką, a efektem ich współpracy są wspaniałe zdjęcia.

Osoba  i styl Agnieszki  zawsze budziła ciekawość krytyków mody.  Prezenterka zawsze lubiła wyzwania, oryginalność  i zabawę  modą. Ale to nie jest główny powód, dla którego zgodziła się wziąć udział w sesji. Jako naczelna portalu Zpazurem.pl, miłośniczka czworonogów i obrończyni ich praw, zawsze mocno angażuje się w akcje, które niosą pomoc zwierzakom. W kolekcji Chaos "Noire" pojawiły się dwie koszulki, zaprojektowane specjalnie dla portalu Zpazurem.pl, z prozwierzęcymi hasłami: "Respect parents, glorify God and don't hurt animals" (szanuj rodziców, chwal Boga i nie krzywdź zwierząt) oraz "Respect, Love, Pamper" (kochaj, szanuj, rozpieszczaj). Będą one sprzedawane na portalu Zpazurem.pl, a część dochodu uzyskanego ze sprzedaży zostanie przekazana na cel charytatywny na rzecz zwięrząt.
   
- Cała akcja i sama sesja zdjęciowa była wspaniałą przygodą, zarówno dla osób biorących w niej udział, jak i organizatorów i współpracowników. Cieszymy się że we współpracy z Agnieszką stworzyliśmy nie tylko wyjątkową kolekcję ubrań, ale również możemy nieść pomoc tym, którzy sami o nią nie poproszą, czyli zwierzakom- powiedziała Ewa Siedlecka, PR Manager marki Chaos by Marta Boliglova.


Project Manager  ESPR Ewa Siedlecka
Modelka: Agnieszka Szulim:
Zdjęcia: Łukasz Ratajak, Anna Szubert, Tomasz Zienkiewicz/ Bizzare Studio
Makijaż: Magdalena Pieczonka
Fryzury: Salon Fab&Glam Warszawa
Stylizacja: Marta Boligłowa/ Chaos by Marta Boliglova
Psy: Avanti Ashanti Super Staff- Tedi; Benya z Merclini Villa – Benia; Mafia z Dura Lex Polonia

  

Galeria zdjęć:

Komentarze (1)

NekropolisQueen (2013-10-01 14:56:07)
:)
Bardzo mi się podoba ta kolekcja i to, jak wygląda Szulim.
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar