Diky

2013-09-29

Wyniki

Test Szampon Przeciw wypadaniu włosów BIOXSINE

Szampon Przeciw wypadaniu włosów BIOXSINE - recenzja.
Hej:)
Dzisiaj minął równiutki miesiąc,odkąd zaczęłam używać szamponu Bioxsine.300 ml.starczyło mi dokładnie na 8 myć (włosy myję 2 x w tygodniu).

Jak na mnie wpłynął?
Co się działo?
Zaraz Wam wszystko opowiem:)

 

 
Informacje od producenta:
Tym razem producent udzielił nam mnóstwo informacji.Zarówno na opakowaniu,butelce ,jak również ulotce.


 

 

Moja opinia:

Tak jak wspomniałam w plastikowej butelce znajduje się 300 ml.brązowego szamponu.Zapach wcale nie kojarzy mi się z ziołami tylko z męskimi perfumami.Brązowy kolor nie farbuje nam paznokci ani wanny na szczęście.Producent radzi,aby podczas używania Bioxsine nie stosować żadnych innych preparatów.Niestety w moim przypadku nie było to możliwe,ponieważ Bioxsine okropnie plącze i wysusza moje włosy..

Musiałam stosować odżywkę nawadniającą bo w innym przypadku nie rozczesałabym włosów.Wraz z szamponem dostajemy jeszcze serię ampułek do stosowania,ale o tym w następnym poście.

Jakie zauważyłam efekty po miesiącu stosowania?
Hmm..na początku wydawało mi się,że włosy zaczęły mniej wypadać.Nie wiem czy to było spowodowane podcięciem końcówek ,czy rzeczywiście używaniem tego preparatu..Później włosy zaczęły wypadać,ale w mniejszym stopniu niż przed stosowaniem.Co do porostu..Ciężko mi określić.
Generalnie produkt super podziałał na moje końcówki co było dla mnie zaskoczeniem.
Niestety nie wiem jakby działał przy stosowaniu np przez 3 mc.Mi starczył tylko na kilka myć.Chciałabym jeszcze do niego powrócić i sprawdzić jakie by były efekty przy długotrwałym stosowaniu

Moim zdaniem osoby,które nie mają wielkiego problemu z wypadaniem włosów mogą wypróbować.

OCENA:-4Tekst i zdjęcia:
Paulina Cieśla

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar