Diky

2013-09-16

Wyniki

Test Gruboziarnisty peeling do stóp No 36

Gruboziarnisty peeling do stóp, skóra twarda i zrogowaciała No.36 - recenzja.

W opakowaniu znajduje się 100 ml produktu w cenie ok. 6 zł.

Opakowanie: Powtórzę to co napisałam w poprzedniej recenzji produktu No.36. Opakowanie jest ładne, estetyczne . Na rysunku stópek które są na opakowani zaznaczone jest do jakiej części stopy produkt się stosuje co jest fajnym "gadżetem".

Konsystencja peeling jest kremowa, bardzo miła jednak ja gruboziarnistym bym go nie nazwała, ziarenka są raczej drobne jednak dość ostre i przyzwoicie ścierają.

Zapach należy do tych przyjemnych .

Składniki aktywne:
-kwasy owocowe AHA które mają skutecznie usuwać martwy naskórek i zrogowacenia

Moja opinia:

Moje stopy są w dobrej kondycji jedynie zgrubienia skórne pojawiają mi się na brzegu tyłu stopy oraz zewnętrznej stronie pięty, jest tam twardsza, "łuszcząca" się skóra. Peeling z tymi zgrubieniami poradził sobie przy drugim użyciu , stopy masowałam ok. 2 min. Może gdybym poświęciła więcej czasu poradziłby sobie już przy pierwszym użyciu. Peeling należy moim zdaniem do tych drobnoziarnistych. Nie wiem jak poradziłby sobie ze stopami które maja silnie zrogowaciałą skórę. Moje oczekiwania spełnił przy drugim użyciu i mam nadzieję, że efekt się trzyma, oczywiście peeling będę nadal stosować raz w tygodniu.

Skóra po użyciu pozostaje gładka i miękka, śliska, przypuszczam jednak, że efekt ten zawdzięczamy parafinie która jest na drugim miejscu w składzie .

Myślę, że warto go wypróbować, jeśli ktoś ma stopy w "znośnym " stanie i wtedy na pewno beż większego wysiłku peeling sobie poradzi i będziecie zadowolone.

Tekst i zdjęcia:
Patrycja P.

 

 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar