Diky

2013-09-16

Wyniki

Krem na pękające pięty No 36

Krem na pękające pięty No 36 recenzja.
Krem na pękające pięty-skóra sucha i zrogowaciała No 36 znajduję się w kartoniku, a w jego wnętrzu znajdziemy plastikową tubkę. Na kartoniku oraz i na tubce są podane informację w języku polskim dotyczące produktu.  Tubka mieści w sobie 75 ml kremu, który jest dosyć wydajny chociaż nie żałuję sobie jego ilości na nakładanej na stopki.

Zapach jest typowym zapachem kremów do stóp ale wcale mi on nie przeszkadza ponieważ nie jest on jakoś bardzo wyczuwalny przy stosowaniu.

Konsystencja kremu jest średnio gęsta-bardzo łatwo się ją rozprowadza na stopie oraz szybciutko się w nią wchłania.
Kolor nie jakże inaczej jak biały.

Krem stosowałam do drugi dzień i już po pierwszym tygodniu zauważyłam świetne działanie tego kremu!

Moje piety były lekko popękane ale zaś (jak ja to nazywam) poduszka przed dużym palcem dosyć mocno, a nawet miałam małe ranki i zdarzało się ,że one bardzo bolały, a więc jak widać ich stan nie był najlepszy.

Tym bardziej pokochałam ten produkt za to iż tak szybko zadziałał.

Moje ranki i pęknięcia tak jakby się zeskalały co związało się z tym iż ból całkowicie zniknął oraz większe zgłębienia. Czym dłużej stosuję ten produkt tym coraz bardziej widzę jego dobre działania ponieważ załagodził i przyniósł ulgę przy bólu (jak zapewnia producent)  na piętach nie powstają żadne nowe pęknięcia, a skóra zaczyna się regenerować.

Dodatkowo  krem na pękające pięty nawilża stopy.

Podsumowując:
Jak dla mnie to jest świetny produkt i bardzo się cieszę ,że dzięki portalowi udziewczyn.pl miałam okazję go przetestować i jestem pewna, że gdy on mi się skończy to nie raz do niego ja sama osobiście powrócę bo naprawdę działa genialnie!

To mój HIT!
Szczerzę polecam-możecie mi zaufać:)

Pisze dla was- Magdalena Błażejewska
Ciekawska Magdalena (blog)

 


Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar