Diky

2013-08-18

Wyniki

Test Eveline Slim 4D - Serum intensywnie wyszczuplające

Eveline Slim 4D - Serum intensywnie wyszczuplające - zapraszamy do lektury. 


Eveline Slim 4D - Serum intensywnie wyszczuplające  mieści się w poręcznej plastikowej tubce, która zawiera wszystkie istotne informacje dotyczące kosmetyku.

Konsystencja jest lekko gęsta, białego koloru, bardzo dobrze rozsmarowuję się na ciele i dodatkowo błyskawicznie się wchłania, dzięki czemu można ten produkt swobodnie stosować rano i po chwili założyć ubranie do wyjścia.

Zapach jest odświeżający.
Producent informuje nas, że balsam daje nam uczucie chłodzenia i tu napisze tak- ja nigdy nie lubiłam tego uczucia jednakże w tym roku przez te wakacje jak dla mnie to uczucie chłodu na ciele było wybawieniem!

A więc z wielką przyjemnością stosowałam ten balsam dwa razy dziennie rano i wieczorem ;)

Czy w ciągu  2  tygodni zauważyłam jakieś efekty?
Owszem.

Skóra mego ciała stała się bardziej elastyczna i jędrniejsza, a cellulit mniej widoczny.
Oczywiście te wszystkie efekty są widoczne w bardzo małym stopniu ale są co uważam za duży plus.

Podsumowując:
Jestem zadowolona z tego balsamu ale jak widać trzeba stosować go dwa razy dziennie aby zauważyć jakieś efekty. W tym okresie wakacyjnym nie ma to dla mnie żadnego problemu aczkolwiek już później mogło być to troszkę męczące.  Osobiście jestem chętna powrócić do tego produktu.

Pisze dla was:
Ciekawska Magdalena ;)


 


 
Komentarze (2)

marta (2013-08-20 12:02:06)
:)
Chyba tubka balsamu nie zdziała cudu i nas od razu nie wyszczupli, ale napewno sprawi, że skóra będzie bardziej jędrna, napięta, a w połączeniu z ćwiczeniami i stałym stosowaniem tego produktu pewnie efekty zobaczymy.
nunna (2013-08-19 23:50:53)
Polecam!
 Taaak! To jeden z najlepszych balsamów na cellulit jakie stosowałam :) Stosunek jakości do ceny jest niesamowity, 100% potwierdzam recenzję ;)
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar