Diky

2013-08-17

Wyniki

Test Serum intensywnie wyszczuplające ujędrniające 4D od Eveline Cosmetics

Serum intensywnie wyszczuplające + ujędrniające 4D od Eveline Cosmetics - recenzja. 


Kosmetyk ten otrzymałam od portalu udziewczyn.pl.

Serum intensywnie wyszczuplające + ujędrniające 4D od Eveline Cosmetics


PRODUCENT:

"Przełom w wyszczuplaniu i modelowaniu sylwetki. Efekty jak po treningu w fitness clubie!
Korzystając z najnowszych osiągnięć naukowych, eksperci z laboratorium Eveline Cosmetics opracowali innowacyjną zaawansowaną technologicznie formułę serum, które zapewnia wyspecjalizowaną pielęgnację ciała, przynosząc natychmiastowe rezultaty. wyszczuplenia i wymodelowania sylwetki. Serum aktywnie wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej oraz niezwykle skutecznie redukuje cellulit. Zaawansowane składniki najnowszej generacji zawarte w serum, zostały specjalnie dobrane w celu efektywnego ujędrnienia i wyrzeźbienia ciała. Produkt skutecznie modeluje kształt sylwetki, pozwalając uzyskać spektakularny efekt wyszczuplający, jak po treningu w fitness clubie.

bioSlim-Fitness Complex - wykazuje silne działanie wyszczuplające i antycellulitowe, wzmacnia działanie pozostałych substancji modelujących.

Lipocell-Slim Complex i L - karnityna - intensywnie stymulują mikrokrążenie, dzięki czemu wspomagają redukcję cellulitu i tkanki tłuszczowej.

Kolagen i pro - elastyna poprawią gładkość, jędrność i elastyczność skóry."
 


MOJA OPINIA:


Na początku muszę wspomnieć, że na testy miałam niecałe dwa tygodnie także ciężko jest napisać mi coś obiektywnego na temat działania tego serum. Z doświadczenia wiem, że efektów spektakularnych nie mogę się spodziewać po tego typu produktach, ponieważ przetestowałam już nie jeden z nich.

250 ml serum chowa się w plastikowej, miękkiej i nie przeźroczystej tubce zamykanej na klik. Na tubce znajdują się wszystkie istotne informacje od producenta.
Po otwarciu tubki wywąchamy przyjemny i świeży, cytrusowy zapach. Po wyciśnięciu serum na zewnątrz widzimy dość zbitą -gęstą, białawą maź. Muszę dodać, że kosmetyk wydajny - już odrobina z powodzeniem rozsmarowuje się na ciele choć rozsmarowanie jest trochę "trudne" ze względu na konsystencję. Produkt szybciutko się wchłania nie pozostawiając lepkiej i tłustej warstwy. Delikatne (!) jest również chłodzenie zaraz po aplikacji.
No cóż po tak krótkim użytkowaniu kosmetyku mogę stwierdzić tylko to, że dobrze napina skórę i jest widocznie jędrniejsza. Dziewczyny, chyba nie ma co się oszukiwać, że kosmetyk ten w pojedynce doprowadzi do spektakularnych efektów na naszym ciele. Myślę, że w połączeniu z intensywnym ćwiczeniem oraz regularnym stosowaniem przez kilka miesięcy możemy odnaleźć kilka zbawiennych odmian naszego ciała. I tyle w temacie...


 


Tekst i zdjęcia:
Katarzyna Warlińska

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar