Diky

2013-08-18

Wyniki

Test Mydło Hipoalergiczny On Line

Recenzja Mydła Hipoalergicznego On Line. 


Mydło Hipoalergiczny On Line otrzymałam do testu przez portal udziewczyn.pl.

Rozpocznę swoją recenzję od oceny czysto wizualnej:

-opakowanie jest bardzo proste i skromne, ale wygodne w użyciu.
-na etykietach w bardzo jasny sposób rozmieszczone są wszystkie ważne informacje

Konsystencja mydła jest idealna, ani za rzadka, ani za gęsta. Nie spływa z rąk. Mydło po nałożeniu na dłonie za pomocą pompki jest bardzo delikatne o pięknym perłowym kolorze. Mydło bardzo dobrze się pieni, a wytworzona piana jest bardzo delikatna. Jedyne co trochę mnie odpychało na początku to lekko kwaśny zapach, ale szybko udało mi się do niego przyzwyczaić.

 


 
Mydło stosowałam i do mycia rąk i do mycia twarzy. Jeżeli chodzi o ręce to mydło jest idealne dla osób które mają problemy z suchymi dłońmi oraz dla osób które w pracy niszczą dłonie. Skóra po myciu jest delikatna i nawilżona. Skóra nie ulega wysuszeniu, a wręcz przeciwnie po kilkukrotnym użyciu zniknęły delikatne przesuszone skórki dłoni. Mydło nie uczula, nie podrażnia i koi wysuszone od wody dłonie.

Co do pielęgnacji twarzy to obawiałam się użycia mydła do mojej cery. Zawsze mydło silnie ją wysuszało i podrażniało. Z efektu tego mydełka jestem bardzo zadowolona! Bardzo dobrze zmywa zanieczyszczenia i odświeża skórę. Nie podrażnia. Nie wysusza. Lekko szczypie w oczy, ale na opakowaniu podano informację by unikać kontaktu z oczami. Skóra jest nawilżona i zniknęły straszne miejscowe przesuszenia cery. Produkt nie jest komedogenny!

Mydło bez obaw można stosować do codziennej pielęgnacji dłoni i twarzy.


Dodatkowym aspektem jest bardzo dobry skład mydła oraz to, że mydło zostało przetestowane dermatologicznie!


Tekst i zdjęcia:
Paula Wrońska

 

Komentarze (2)

Paula (2013-08-21 16:53:23)
mydło
Na prawdę do twarzy jest bardzo delikatne!:) Nie podrażnia i nie wysusza, a mam na prawdę wrażliwą cerę i skłonną do alergii...
marta (2013-08-20 12:04:44)
:))
też bym się bała użyć takiego mydła do twarzy, ale fajnie, że nie podrażnia buzi:))
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar