2013-08-07

Wyniki

Test Nawilżający płyn micelarny 3 w 1 Eveline

Zapraszamy do recenzji Nawilżającego płynu micelarnego 3 w 1 Eveline. "Skuteczne i delikatne oczyszczanie wrażliwej i suchej skóry twarzy i wokół oczu.
3 w 1:

- dokładnie i delikatnie oczyszcza,
- usuwa nawet wodoodporny makijaż,
- długotrwale nawilża 24h.

Nawilżający płyn micelarny 3 w 1 zapewnia potrójny efekt: dokładnie i delikatnie oczyszcza skórę z makijażu i zanieczyszczeń, usuwa nawet wodoodporny makijaż oraz długotrwale nawilża 24h. Unikalna beztłuszczowa receptura pozwala na 100% bezpieczny demakijaż oczu, również z przedłużonymi lub zagęszczonymi rzęsami. Formuła płynu intensywnie nawilża skórę, koi i łagodzi podrażnienia. Redukuje oznaki zmęczenia i odświeża cerę. Nie narusza warstwy hydrolipidowej naskórka. Doskonale zastępuje mleczko i tonik.

Idealna tolerancja nawet w przypadku skóry wrażliwej oraz szczególnie wrażliwej skóry okolic oczu."

MOJA OPINIA:
Przeźroczysta, plastikowa i dość duża buteleczka chowa w sobie 200ml produktu.

Opakowanie zamykane na "klik" - dość wygodne. Osobiście opakowanie bardzo mi się podoba - estetyczne z wszystkimi ważnymi informacjami od producenta.

 Po otwarciu opakowania wydobywa się delikatny zapach. Jest przyjemny choć czasami kojarzy mi się z alkoholem...

Hmm producent zapewnia nas o tym, że ten micel radzi sobie z wodoodpornym tuszem... myślę, że niestety tak sobie dobrze z nim nie radzi. ( sprawdzane na wodoodpornej maskarze Astora) Od tego są płyny dwufazowe... Makijaż normalny zmywa bez problemu. Jest niesamowicie delikatny - nie podrażnia moich oczu i skóry twarzy. Solidnie ją oczyszcza i pozostawia gładką w dotyku. Mogę również przyznać, że zauważam mały bo mały - efekt nawilżenia co jest jego plusem.

Więcej spektakularnych efektów nie zauważyłam.


Tekst i zdjęcia: 
Katarzyna Warlińska

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar