2013-08-06

Biżuteria

Backstage sesji promującej kolekcję Wendy jesień 2013

Z przyjemnością informujemy, że już niedługo w sprzedaży znajdzie sie najnowsza kolekcja biżuetrii WENDY by Ania Wendzikowska.
O komentarz dotyczący projektów WENDY by Ania Wendzikowska poprosiliśmy stylistę Konrada Fado.

Najnowsza kolekcja biżuterii marki WENDY by Ania Wendzikowska to zabawa stylami, kolorami i formą. Dobrze znane bransoletki odkryjesz teraz na nowo, dzięki ciekawym zawieszką w kształcie serca, koniczynki, gwiazdki i innych symboli. W nowym sezonie to również nowe zestawienia kolorystyczne, których wcześniej nie było w ofercie marki.

Kolekcja jak dotychczas została podzielona na cztery różne style: casual, glamour, hipster i goth. Casualowa WENDY to odcienie bieli, błękitu, beżu, a także delikatnego różu. Glamour wyróżnia się błyszczącymi zestawieniami kamieni półszlachetnych. W kolekcji Hipster znajdziemy całą gamę kolorystyczną bransoletek. Natomiast mroczny klimat Goth to przede wszystkim czerń, szarości i czerwień, koniecznie z motywem krzyża i czaszki. Największą przyjemność w noszeniu bransoletek WENDY daje indywidualne zestawienia kilku na jednej ręce. Nowością są również pozłacane i srebrne kolczyki oraz naszyjniki z zawieszkami. Jest to idealne rozwiązanie dla kobiet, które cenią sobie klasykę, a biżuteria ma idealnie współgrać ze stylizacją.

Praca przy sesji wizerunkowej nowej kolekcji WENDY by Ania Wendzikowska była czystą przyjemnością. Dzięki tak dużej różnorodności biżuterii, mogłem stworzyć kilka stylizacji, które idealnie wpiszą się w nadchodzące trendy na sezon jesień/zima.

 

Galeria zdjęć:

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar