2013-07-26

Pielęgnacja ciała

5 urodziny PAT andRUB

PAT&RUB świętuje piąte urodziny. To piękna okrągła  rocznica. Kiedy firma Aromeda wprowadzała pierwsze kosmetyki marki PAT&RUB wszyscy zastanawiali się, jak przyjmą się one na rynku, czy Polki są już gotowe na 100% naturalną pielęgnację... Szczęśliwie dla marki i dla klientek - PAT&RUB okazało się wielkim sukcesem, a rodzina  kosmetyków tej firmy, podobnie jak grono jej wiernych fanek, wciąż się powiększa.
 

 


Aby podziękować swoim klientkom za te wspólne lata, PAT&RUB przygotowała dla nich prawdziwy festiwal urodzinowy. Najbliższe tygodnie wypełni moc niespodzianek, prezentów i... przyjemności! W końcu ta bezkompromisowa marka również swoje święto musi celebrować na 100%!

„Przede wszystkim należy spodziewać się mocy promocji”
– zapewnia Magda Hajduk, właściciel Aromedy.  „Już w tej chwili w sklepie internetowym PAT&RUB oraz w perfumeriach Sephora pojawiły się nowości, letnie „must have” – mleczne orzeźwiająco-nawilżające mgiełki do ciała oraz wodne mgiełki do ciała i twarzy. W przyszłym tygodniu, natomiast, pojawi się sześć limitowanych wyprodukowanych specjalnie na urodziny produktów” – dodaje Magda Hajduk. Będą to bestsellery PAT&RUB:  balsam do dłoni, masło do ciała oraz scrub cukrowy do ciała w zupełnie nowych aromatach: otulającym  - ciepłym i  słodkim oraz w orzeźwiającym – wytrawno-cytrusowym. Te dwie serie będą dostępne od teraz do jesieni.

Szykuje się też urodzinowy  konkurs. W końcu PAT&RUB to pięciolatek, a czy ktoś słyszał o udanym kinderbalu bez zawodów i konkursów?  W konkursie do zdobycia oczywiście kosmetyki PAT&RUB. Więcej dowiecie się już wkrótce na stronie WWW.PATANDRUB.PL!

A na koniec, dla wszystkich którzy osobiście chcieliby poznać PAT&RUB zapraszamy do zapoznania się z urodzinowym komiksem http://www.patandrub.pl/urodziny/. Zobaczcie jak powstają nasze kosmetyki i jak pracujemy dla Was na co dzień!
 

Komentarze (1)

nieznajoma166 (2014-01-07 00:24:33)
pat&rub
 świetne mają kosmetyki :)
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar