2013-06-20

Kosmetyki

Dla Taty

Starał się uczestniczyć w procesie Twojego wychowania, tak jak mógł. Na miarę ówczesnych wyobrażeń o ojcostwie, i swoich możliwości. Być może jako żywiciel i głowa rodziny, niekiedy nie miał wystarczająco czasu i sił, by stać się jeszcze empatycznym wychowawcą. To on uczył nas jazdy na rowerze, gry w piłkę, odpowiadania na zaczepki rówieśników. Być może – Droga Córko – był tym, który kupił ci pierwszą ”prawdziwą” balową sukienkę i buty na obcasie. A Tobie, Synu – to pewnie on powiedział, jak się zaprasza dziewczynę na randkę, kiedy wypada kupić jej kwiaty, jak wiąże się krawat. I pewnie był pierwszym, który pozwolił zasiąść za kierownicą swojego samochodu.

 

 Dzień Ojca jest dobrą okazją, by powiedzieć mu za to wszystko „dziękuję”. A słowa wzmocnić podarunkiem, który sprawi mu radość. Jeśli jest tradycjonalistą podaruj mu PLATINUM MEN CLEAN-UP SHOWER REFRESHER Żel do mycia ciała i włosów i AFTER SHAVE REPAIR SKIN COMFORT AFTERSHAVE BALM - Balsam po goleniu łagodzący podrażnienia na dzień.

Jeśli jest otwarty na nowości wybierz dla Niego zestaw: PLATINUM MEN  RECHARGE NIGHT CREAM - Krem regenerujący do twarzy na noc , który likwiduje oznaki zmęczenia i AGE CONTROL AGE POWER EXTREME CREAM - Krem ujędrniający dla skóry dojrzałej na dzień i na noc.

www.DrIrenaEris.com
 

Komentarze (1)

Sosenka (2013-06-23 17:47:54)
:)
Na pewno każdy Tata będzie z takiego prezentu zadowolony :)
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar