2013-05-13

ROZRYWKA

Chilli Zet LIVE SESSIONS – MARIKA

„Chilli ZET Live Sessions – Marika”, czyli akustyczna płyta Mariki z największymi przebojami wokalistki w chilloutowej aranżacji – premiera 14 maja.
 

Po ciepłym przyjęciu krótkiego akustycznego koncertu na antenie radia Chilli ZET, Marika wraz z częścią muzyków Spokoarmii, zdecydowali się odświeżyć największe przeboje wokalistki dotąd kojarzonej z brzmieniami reggae, dancehall, soul, czy funk. Efektem tego przedsięwzięcia jest najnowszy jej album nagrany w klimatach chillout, który brzmi naprawdę wyjątkowo. Takiej Mariki jeszcze nie znaliśmy. Artystka wykonała akustyczne, niepowtarzalne i bardzo zmysłowe wersje utworów, pochodzących z jej dotychczasowych albumów, m.in.: „Moje serce”, „Uplifter”, „Smoki”, czy „Widok”.

 „Na antenie realizowaliśmy wiele koncertów, w których artyści wykonywali swoje utwory w wersji akustycznej, bliskiej brzmieniu Chilli ZET, ale to właśnie Marika w takiej wersji podbiła serca nasze, słuchaczy oraz swoich fanów. W taki właśnie sposób zrodził się pomysł na nagranie płyty „Chilli ZET Live Session”” – mówi Natalia Gębska, Dyrektor Programowa i Muzyczna Chilli ZET.

„Chilli ZET Live Sessions – Marika” to pierwsza płyta, otwierająca cykl nagrywanych w studiu Chilli ZET albumów „na żywo”. Od 14 maja można ją nabyć we wszystkich dobrych sklepach muzycznych na terenie całego kraju. Wydawcą płyty jest Karrot Kommando.

Lista utworów:

1. Tysiąc Rzeczy
2. Rewe
3. Moje serce
4. Smoki
5. Baqaa
6. Bezsenność w Warszawie
7. Uplifter
8. Widok
9. Momenty
10. Stop

Komentarze (2)

misiax (2013-05-14 15:28:20)
m
Jestem totalnie oczarowana głosem Mariki i ciesze się, że ta od wielu lat działająca na rynku muzycznym artystka spotkala sie z tak cieplym przyjeciem szerszego grona, szkoda tylko, ze dopiero teraz - po prowadzeniu programu telewizyjnego. Kto Mariki slucha od niedawna - polecam posluchać jej starsze kawalki. :)) 
sylvana (2013-05-13 15:50:47)
Czekam z niecierpliwością...
by za chwilę posłuchać :) 
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar