2008-01-11

Kolekcje ubrań

Seksowne seniority

Penélope Cruz i jej młodsza siostra w niesamowity sposób uchwyciły męską stronę swojej nowej kolekcji hiszpańskich ciuchów, które pojawią się w sieci sklepów Mango.
Aktorka Volvera, 33-letnia Penélope, i jej siostra - tancerka, lat 30, przywdziały za duże męskie koszule i kapelusze w reklamie swojej kolekcji na nowy sezon wiosna/lato.

Siostry zaprojektowały kolekcję składającą się z 38 projektów na nowy sezon Mango, po tym jak odniosły oszałamiający sukces zeszłego lata. Gwiazdy pozowały do seksownych zdjęć duetu Merta i Marcusa, które zawierają wiele opalenizny i ciała, co jest zupełnym przeciwieństwem kolekcji jesień/zima. Siostry Cruz są tak do siebie podobne, gdy prezentują drelichowe, krótkie spodenki i miniówki, że to aż troszkę przerażające. Patrząc na ich zdjęcia nie sposób odróżnić jednej od drugiej.

Druga kolekcja sióstr podobnie jak pierwsza będzie limitowana. Pierwsze spotkanie z nową kolekcją Cruz to połączenie kreacji zainspirowanych wydarzeniami i modą "czerwonego dywanu", jeansu i mody na co dzień opartej na stylu vintage , który to zdecydowanie pochodzi z garderoby sióstr. Penelope`a, która wraz z siostrą posiada butik sama przyznaje, że tak kolekcja to jest coś, co siostry od dawna chciały zrobić, a musiały po prostu znaleźć odpowiednich ludzi.

Rok 2008 zapowiada się dla sióstr rokiem pełnym wyzwań i obowiązków. Ostatnio siostry dołączyły do swojego brata piosenkarza Eduardo w jego najnowszym teledysku.Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar