2008-01-07

Kolekcje ubrań

Zima 2007/2008 w Big Star

Uwaga, powraca minimalizm! Jesienna kolekcja Big Star to przede wszystkim funkcjonalność, wygoda i komfort noszenia. Na sezon zimowy 2007/2008 projektanci ulubionej marki dżinsowej Polaków proponują ubrania wysokiej jakości, subtelnie wykończone i bogate w dodatki.

Big Star tej zimy to przede wszystkim dżinsy! Po objęciu dowództwa przez znanego włoskiego projektanta Mille Monferin, linia dżinsowa Big Star rozwija się niezwykle dynamicznie. Po wprowadzeniu w sezonie wiosna-lato 2007 dziewięciu nowych modeli spodni, tym razem projektant proponuje jeden nowy model męski - Billy oraz cztery nowe wzory damskie.

Pojawi się też wiele rozwinięć kolorystycznych wcześniej dostępnych modeli. Wśród nich zarówno rurki, modele z prostą nogawką, bootcutem, a także nowe modele "fashion" z trójkątnymi, "ostrymi" kieszeniami na guzik.

Big Star to także kolekcja Casual w dwóch liniach tematycznych: Neo Black i Casual Zone / New Romantic. W linii Neo Black dominuje paleta subtelnych odcieni brązów, szarości, błękitów z mocnymi akcentami kolorystycznymi zieleni i ultramaryny.

Znajdujemy tu futurystyczne nadruki, kubistyczne formy oraz surowy, dopracowany minimalizm. Damska część Neo Black to luźne tuniki i seksowne bluzeczki w ciemnych kolorach wzbogacone ozdobnymi nadrukami w kolorach: srebrnym, złotym oraz odcieniach fioletu.

W części kolekcji nazwanej Casual Zone / New Romantic dominują barwy ziemi: brązy, khaki, beże i zielenie. Piktogramy nawiązują do środowiska naturalnego i proekologicznego nastawienia do świata.

Mottem przewdzącym całej kolekcji jest hasło "Feel comfortable!", czyli w polskiej wersji po prostu - "Czuj się wygodnie!", bo przede wszystkim o to przecież właśnie chodzi w modzie młodzieżowej.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar