2013-03-09

WSPIERAMY AKCJE

Kartki wielkanocne Stowarzyszenia SOS Wiosek Dziecięcych

Z początkiem marca ruszyła kolejna edycja sprzedaży charytatywnych kartek świątecznych Stowarzyszenia SOS Wiosek Dziecięcych.


Akcja skierowana jest do firm zaangażowanych społecznie, które chcą obdarować kartkami swoich przyjaciół, partnerów biznesowych i klientów wspierając najbardziej potrzebujące dzieci.

W tym roku po raz kolejny wyjątkowe kartki świąteczne, przygotowało wydawnictwo Ilustris, których dobrze rozpoznawalne projekty wyróżnia dbałość o estetykę i kreatywność.

Każda zakupiona kartka wielknocna pomoże w zebraniu środków na wsparcie podopiecznych Stowarzyszenia SOS Wiosek Dziecięcych, dając im szanse na lepszą przyszłość i sprzyjające warunki rozwoju.

Święta Wielkanocne to czas otuchy i nadziei. Czas odradzania się wiary w siłę człowieka. Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce apeluje do firm, aby pomogły opuszczonym i osieroconym maluchom  odnaleźć dom pełen miłości, szacunku i bezpieczeństwa.

Obecnie pod opieką Stowarzyszenia SOS Wiosek Dziecięcych jest 1250 dzieci. Każda firma, która chciałaby zaangażować się w działania odpowiedzialności społecznej ma szansę zrobić to dokonujac zakupu kartek  świątecznych na rzecz Stowarzyszenia SOS Wiosek Dziecięcych.

Wszystkie informacje związane z zamówieniem kartek wielkanocnych znajdują się na stronie www.sosdladzieci.pl

Komentarze (1)

sylvana (2013-03-10 11:23:37)
Chętnie sobie zamówię,
dla moich najbliższych również  
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar