2013-02-06

ROZRYWKA

Walentynkowe hity na antenie VIVA Polska

Wyśpiewać miłość jest wyjątkowo trudno. Nie wystarczy chwytliwa melodia i atrakcyjny rytm. Piosenek o gorących uczuciach, miłości do końca życia, często niewypowiedzianej… powstało setki tysięcy, jednak tylko garstka zdołała zawładnąć naszym sercem. Które utwory są dla Was najdroższe? Stacja VIVA Polska zaprasza widzów do wzięcia udziału w plebiscycie na najchwytliwsze utwory walentynkowe.


Z okazji nadchodzącego Dnia Świętego Walentego stacja VIVA Polska przygotowała dla widzów wyjątkową niespodziankę. 14. lutego o godzinie 10:00 stacja wyemituje„TOP 50 Walentykowe”, czyli zestawienie najbardziej romantycznych hitów, które raz na zawsze będą kojarzyć się z najcudowniejszym stanem emocjonalnym w życiu. Jakie to będą utwory?Widzowie stacji mogą zdecydować, które piosenki pojawią się w zestawieniu. Wystarczy odwiedzić stronę viva-tv.pl/walentynki i do 13 lutego br. wziąć udział w głosowaniu.

Dzień świętego Walentego to szczególny czas, w którym stajemy się odważniejsi w okazywaniu uczuć, często skrywanych przez długi czas. Dlatego w trakcie „TOP 50 Walentynkowe” uruchomiony zostanie specjalny walentynkowy czat smsowy, który pojawi się na ekranie i da możliwość wysyłania życzeń lub wyznawania skrywanych emocji…

„TOP 50 Walentynkowe”, emisja 14. lutego o godzinie 10:00.


 

Komentarze (1)

sylvana (2013-02-06 22:14:41)
Dobrze wiedzieć...
przyda się 
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar