2007-12-30

Perfumy

Diamenty przyjacielem kobiety

Prawdziwa muza...
Rozpoczynając pracę nad nowym zapachem Emporio, mistrz Armani miał już jasno sprecyzowaną wizję kobiety Emporio Armani. Kobiety, która jest symbolem XXI wieku, silnej i pewnej siebie, a także seksownej. Kobiety, która żyje chwilą. Wybrana przez Giorgio Armani nazwa Diamonds symbolizuje w jego oczach wyzwanie i zmysłowość, elegancję i pożądanie. Z szlachetnego kamienia wydobył blask, ogień, siłę i urodę. Któż inny jak nie ta zadziwiająca aktorka, wszechstronna artystka, należąca do przyjaciół marki, mógłby być nową twarzą i nowym głosem zapachu Emporio Armani? Tak jak diamenty są najlepszymi przyjaciółmi kobiety, zapach Emporio Armani obrał sobie za najlepszą przyjaciółkę nową, niepowtarzalną i niezwykłą muzę: Beyoncé.

Transformacja...
Nieśmiertelny utwór w wykonaniu Marilyn Monroe został na nowo zinterpretowany przez Beyoncé specjalnie dla Emporio Armani Diamonds.

Beyoncé nawiązuje do przekornej zmysłowości legendarnej blondynki, lecz nadaje jej własny styl, w którym urzekający wdzięk łączy się z wyzwaniem i niezależnością. Niepokonana i silna Beyoncé jest uosobieniem wizji Giorgio Armani, kobiety nowoczesnej i wolnej w swych życiowych wyborach. „Chciałem stworzyć zapach obrazujący żar, siłę, inteligencję i zmysłowość kobiety Emporio Armani” - twierdzi Giorgio Armani. Róża – symbol uwodzicielskiej kobiety - łączy się z liczi i maliną, tworząc pociągający i soczysty akord. W nowym zapachu Emporio Armani nie mogło też zabraknąć akcentu drewna i ambry, o potężnej sile oddziaływania. Z tego harmonijnego połączenia składników zrodził się zapach tryskający energią, wyrazisty.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar