Diky

2013-01-18

Kosmetyki

Balsam dla męskiej twarzy

Poranne golenie może stać się przyjemnym rytuałem jeśli odpowiednio zadbamy o skórę po wykonaniu pociągnięć maszynką. Idealnie sprawdzą się tu balsamy po goleniu z nowej serii BOND Expert. Skład pozbawiony alkoholu oraz składniki łagodzące podrażnienia, dające przyjemne uczucie chłodu – to nie jedyne ich zalety. Dodatkowo nowa propozycja kultowej marki zachęca 100% naturalnych składników aktywnych oraz lekką konsystencją.

BOND CLASSIC

Balsam z nowej linii BOND MEN EXPERT to klasyczny zapach bazujący na nutach drzewnych, który idealnie sprawdzi się w użyciu na skórze normalnej. Kosmetyk zawiera alantoinę oraz witaminę E, które działają regenerująco i łagodząco na skórę męskiej twarzy. Delikatne chłodzenie i przyjemny zapach zapewniają mężczyźnie długotrwałe uczucie świeżości i komfort.


 
BOND SENSITIVE
Druga nowość marki przeznaczona została dla mężczyzn o skórze wrażliwej. Zawarte w niej morskie minerały szybko wyłagodzą wszelkie zaczerwienienia i podrażnienia, zregenerują skórę twarzy oraz pomogą jednocześnie uczynić z golenia przyjemny codzienny rytuał.
Sugerowana cena detaliczna: ok. 7 zł

 

 

BOND MEN EXPERT – to nowa linia kosmetyków BOND o zaawansowanej technologii. Nowa formuła o obniżonej zawartości alkoholu gwarantuje delikatną pielęgnację skóry, a męskie zapachy pozwolą poczuć się świeżo i komfortowo w każdej sytuacji.
 

Komentarze (2)

agus22 (2013-02-18 14:48:41)
:)
Chętnie zdobędę dla męża :) Ciekawe co ta linia potrafi :)
sylvana (2013-01-18 20:01:55)
Kupię tacie...
 i mężowi 
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar