2012-12-19

CIEKAWOSTKI

(Przy)gotuj się na święta

Tagi: święta
Dla wszystkich, dla których święta to wyjątkowy czas, redakcje portali Smaker.pl, Deccoria.pl i Srebrnaagrafka.pl, wraz z internautami, przygotowałyzestaw trzech niezwykłych ebooków. Przedstawione porady z pewnością przydadzą się każdemu, kto chce, by tegoroczne święta były naprawdę niezwykłe.

 


 

 


 

Gotowanie, porządki i ozdabianie domu to punkty obowiązkowe corocznych przygotowań do świąt. Jest jednak sposób na to, aby organizacja tych wyjątkowych dni przebiegła spokojne - w serii ebooków, przygotowanych przez redakcje oraz użytkowników serwisów Smaker.pl, Deccoria.pl i Srebrnaagrafka.pl,znajdziemy cały szereg przydatnych rad i wskazówek.

Przedświąteczny chaos i gruntowne porządki pomoże opanować poradnik przygotowany przez Deccoria.pl. Usuwanie plam i nieprzyjemnych zapachów, bałagan naszego czworonoga – sprawdzone rozwiązania podpowiadają użytkownicy tego serwisu Smaczne przepisy na tradycyjne świąteczne dania znajdziemy natomiast w poradniku przygotowanym przez Smaker.pl. Ebook uzupełniony jest o wywiad z prof. Jarosławem Dumanowskim z Centrum Badań nad Historią Żywienia, w którym naukowiec opowiada, skąd biorą się kulinarne tradycje świąteczne, czemu w post jemy ryby i jak zmieniają się nasze przyzwyczajenia.

Poradnik przygotowany przez serwis Srebrnaagrafka.pl pozwoli nam odpocząć po zmaganiach z porządkami i gotowaniem. Jeśli więc w planach mamy samodzielne przygotowanie ozdób choinkowych i kartek świątecznych – książka staje niezbędną inspiracją.

Dobór tematów oraz atrakcyjna formuła poradników powoduje, że stają się oneniezbędnym elementem przedświątecznych przygotowań.

Darmowe poradniki dostępne są poda adresem http://ebook.interia.pl/.
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar