2012-12-20

Nowinki

Gwiazdkowe kolory Stabo

Święta to magiczny czas, kiedy otaczają nas tradycyjnie 3 kolory: czerwień, zieleń i złoto. Są to barwy, które dominują nie tylko w wystroju wnętrz, ale i w naszej garderobie. Czerwień kojarzymy z Mikołajem, zieleń z pachnącym drzewkiem, a złoto ze świątecznym blaskiem. A gdyby tak zrobić wyjątek od reguły i zamiast typowych dla tego okresu barw wybrać kolory, które podkreślą nasz indywidualizm i oryginalność? Właśnie taką propozycję ma dla nas Stabo. Może nieco mniej świąteczną, ale za to jaką stylową!

 


 


Nasycony róż królował na wybiegach w sezonie wiosenno-letnim. Mimo nadejścia jesieni neonowe kolory nie odeszły w zapomnienie, a wręcz przeciwnie. Część projektantów promowało fluorescencyjne barwy jako jeden z wiodących trendów sezonu jesienno-zimowego. Stabo swoją kolekcją wpisało się w nurt noszenia neonowych barw również zimą, proponując m.in marynarkę z zamkami podkreślającymi talię w kolorze mocnej fuksji. Tak intensywna barwa dobrze czuje się w towarzystwie równie modnego burgundu. Uzupełniona o czerń, stylizacja prezentuje się niezwykle elegancko, szykownie, a przede wszystkim nowocześnie.

Kobalt już latem był jednym z najmodniejszych kolorów sezonu. Nie dziwi więc fakt, że podobnie jak róż, zagościł w naszych szafach na dłużej niż jeden sezon. Sukienka w nasyconym odcieniu niebieskiego od Stabo jest świetną bazą do iście świątecznej stylizacji. Poza tym duet kobaltu z czernią uważany jest za niezwykle gustowny i elegancki. Aby przełamać klasyczne zestawienie barw wystarczy dodać zabawny zegarek z podobnej palety kolorystycznej co sukienka oraz oryginalną, przykuwającą wzrok torebkę.

Róż czy kobalt? Zdecydujecie się na oryginalność czy jednak na klasykę? W ferworze gorączkowych przygotować możemy się nieco zagubić w wyborze odpowiedniego stroju. Pamiętajmy jednak, by przede wszystkim dobrze się czuć w wybranej stylizacji, bo dobre samopoczucie to klucz do udanych Świąt.

 

Komentarze (1)

majplezier1987 (2012-12-20 21:46:43)
:)
oj taki czarny żakiecik by mi się przydał....
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar