2012-12-06

CIEKAWOSTKI

Świąteczna gra miejska Elfy potrzebują pomocy

Chcesz odwiedzić miejsce, gdzie żyje Święty Mikołaj? Dowiedzieć się, co robią elfy przed Świętami? Zobaczyć, jak wyglądają Departamenty Lalek, Sportu, Pakowania prezentów? A może wolisz poznać szefa kuchni w elfiej stołówce?

 


 Zapraszamy rodziców z dziećmi na świąteczną grę miejską, organizowaną przez Urząd Dzielnicy Praga-Południe oraz portal ZwalczNude.pl.

Start: 15 grudnia, godzina 11:00, Osiedle Saska, Dom Development, ul. Bora Komorowskiego 56.

Podczas zabawy dzieci będą mogły poznać elfy o ciekawych charakterach, porozmawiać z samym Świętym Mikołajem oraz, oczywiście, wyjść z paką pełną prezentów. Wszystkie punkty gry znajdują się w ogrzewanych pomieszczeniach, a w trakcie gry uczestnicy zostaną poczęstowani ciepłym posiłkiem. Dlatego zima nie przeszkodzi prawdziwym poszukiwaczom przygód.

Każde dziecko otrzyma upominki od firmy Alpino, a zwycięska drużyna wróci do domu z pakietem nagród takich jak: lalki barbie, książki, bilety do sali zabaw Kubuś, zaproszenia na warsztaty gotowania, do restauracji Makroklimat i Pierogowy Dworek, sanki i vouchery na zakupy w sklepie Leroy Merlin.

Świąteczne elfy będą wyglądać zjawiskowo dzięki: In Art, Niepublicznemu Policealnemu Studium  Charakteryzacji i Stylizacji http://studiumwizazu.com/ oraz Wypożyczalni-Art.

Udział w grze jest bezpłatny.
Uwaga! Rejestracja do gry obowiązkowa!

Aby wziąć udział w grze należy przesłać na maila: gra@zwalcznude.pl
Tytuł maila: Świąteczna gra miejska

1. nazwę drużyny oraz ilość osób
2. Imię i nazwisko dowódcy drużyny
3. ilość, oraz wiek dzieci biorących udział w grze
4. skąd wiesz o grze - dokładna nazwa
5. nazwa dzielnicy, z której jest drużyna

Więcej informacji na stronach:

http://www.zwalcznude.pl/swiateczna_gra_miejska_15122012_praga_poludnie.html

https://www.facebook.com/events/426990504034463/
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar