Diky

2012-11-30

PLOTKI

Śmietanka gwiazd wejście do Polski kanałów CBS

Luksus, mroczne tajemnice i totalny kosmos – pod tym hasłem 29 listopada 2012r. w warszawskim klubie The Venue odbyła się impreza uświetniająca wejście kanałów pod marką CBS na polski rynek. I tak właśnie było –przede wszystkim luksusowo!Wydarzenie uświetniły swą obecnością znane postaci polskiego show biznesu. Przybyły znane pary: Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel, Katarzyna Skrzyneckai Marcin Łopucki oraz Piotr Zelt i Monika Ordowska. Furorę wśród fotoreporterów zrobiły także Edyta Herbuś, Ania Gzyra oraz Joanna Jabłczyńska. Modowe trendy jak zawsze dyktowała Maja Sablewska. Zawitali także panowie Rafał Olbrychski oraz Krzysztof K.A.S.A. Kasowski. Zaproszone gwiazdy, dziennikarze oraz goście mieli znakomitą okazję, by porozmawiać o nowych kanałach z przedstawicielami CBS i ChelloZone z Londynu: Louise Cottrell (Vice President Sales Chello Zone) oraz z Polski: Dominik Tzimas (Country Manager, Chello Central Europe), Jolanta Kasparek (Programming Director, Chello Central Europe) oraz Katarzyna Sady-Gut (Senior Marketing Manager, Chello Central Europe).

Wszyscy goście mieli okazję poznać znakomitą ofertę programową kanałów CBS, które w Polsce startują już 3 grudnia. Ujawniono, że w ramówce kanału CBS Drama pojawią się takie hity serialowe jak „Dynastia” i „Melrose Place”, CBS Action zaprezentuje kultowego „Star Treka” oraz „Miasteczko TwinPeaks”, na CBS Reality nie zabraknie emocji i prawdziwego życia, zaś CBS Europa będzie kontynuować misję kanału Zone Europa, czyli emitowanie najznakomitszych dzieł filmowych.

The Venue okazało się znakomitą lokalizacją dla tego rodzaju imprezy - goście bawili się w czterech tematycznych strefach. Drinki serwowane przez barmanów w kitlach oraz sanitariuszy z karetki nawiązywały do kanału CBS Reality. Podane w nowoczesny sposób futurystyczne przekąski i scenografia przywodziły na myśl produkcje science fiction, które w najbliższym czasie zaprezentuje kanał CBS Action. Drinki z szampanem, bliny i łosoś spożywane na wygodnych kanapach pozwalały poczuć powiew luksusu rodem z CBS Drama. W przestrzeni CBS Europy można było delektować się kinem na najwyższym, światowym poziomie.

Wszyscy bawili się przy muzyce Dj’aSebaSkalskiego do późnych godzin!

Kanały CBS Drama, CBS Action, CBS Reality i CBS Europa dostępne będą od 3 grudnia na największych platformach cyfrowych i u operatorów kablowych, m.in. na Cyfrowym Polsacie, w Cyfrze Plus, UPC Polska, Vectra, Multimedia Polska i w sieci Toya.
 

Galeria zdjęć:

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar