Diky

2012-11-29

DEKORACJA WNĘTRZ

Stylowe pomysły na święta z La Petite Maison

Christmas Collection marki La Petite Maison urzeka elegancją w stylu vintage. W kolekcji znajdują się ozdobne poduszki z szerokimi falbanami i uroczymi nadrukami. Starodawne stemple, odręczny charakter pisma subtelne wykończenia przenoszą nas za sprawą La Petite Maison w bożonarodzeniowy klimat baśni Christiana Andersena.


  


Limitowana kolekcja świąteczna marki La Petite Maison utrzymana jest w pastelowej tonacji beży, bieli i szarości. Pięknie wykaligrafowane teksty znanych kolęd Jingle Bell Rock i Silent Night wspaniale wpisują się w świąteczną stylistykę. Dodatkowe akcenty w postaci płatków śniegu i stempli w formie zimowych domków nadają kolekcji indywidualny charakter. Bawełniane poszewki w rozmiarze 45x45 cm zapinane są na suwak i przeznaczone do prania, dzięki czemu nie zaszkodzą im świąteczne kremy i puddingi.

Sklep La Petite Maison www.lapetitemaison.com.pl to wyjątkowe miejsce, gdzie realizują się pomysły na piękne przedmioty i piękne życie. W asortymencie La Petite Maison znajdują się przedmioty unikalne. Zarówno akcesoria, jak ręcznie wykonywane autorskie kolekcje poduszek tworzone są z wyjątkową starannością i dbałością o wysoką jakość wszystkich produktów.

Serdecznie zapraszamy.
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar