2007-12-23

Moda ślubna

Nowoczesny Pan Młody według Intermody

Do wyboru Panu Młodemu pozostają garnitury i surduty oraz szeroka oferta uzupełniających dodatków – szykownych koszul, kamizelek, muszników i krawatów. Największy nacisk w kolekcji położony jest na szlachetność i technologię materiałów.

Bardzo lekkie, elastyczne tkaniny, niwelując zagniecenia, doskonale układają się do figury, dając Panu Młodemu poczucie komfortu w tak uroczystym dniu. Niezwykle eleganckie surduty i wydłużone marynarki swoją stylistyką przenoszą w czasie, nadając dostojności podniosłej chwili. W zimowej kolekcji wprowadzono nowy model smokingu (PUERO) z wyszczuploną linią marynarki i wyłogiem skierowanym do góry. W tym sezonie Intermoda proponuje również nowoczesne i eleganckie wzory, w których materiały o odcieniu matowym łączą się z fakturami półbłyszczącymi.

W Salonach marki Intermoda możliwe jest skompletowanie szykownych zestawów ślubnych i okazjonalnych. Istnieje możliwość dopasowania zestawu ślubnego do indywidualnych potrzeb i gustu klienta, w czym pomogą oferowane systemy korekt krawieckich i fachowe doradztwo personelu.

Szeroka gama kolorów i fasonów pozwala zestawić odpowiedni pod każdym względem strój. Wśród materiałów gładkich i matowych pojawiają się również tkaniny z „mokrym” połyskiem jedwabiu i prążkowane. Całości szyku dodają krawaty z dopasowanymi do nich poszetkami - finezyjnie drapowanymi chusteczkami do kieszonki marynarki. W tym sezonie Intermoda wprowadziła do swojej oferty własne projekty koszul. Formalne wzory to koszule smokingowe z łamanym kołnierzem oraz eleganckie modele utrzymane w spokojnej kolorystyce i subtelnych deseniach.

Intermoda, wśród smokingów, surdutów i klasycznych garniturów, oferuje także linie nieklasyczne, które są propozycją dla Panów, chcących zaprezentować się w tym szczególny dniu w mniej tradycyjny sposób.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar