2012-10-21

Usta

Ambasador Carmex

Jakiś czas temu zgłosiłam się do akcji „ Zostań ambasadorem Carmex w Polsce!”. Z ogromną przyjemnością informuję, że moje zgłoszenie zostało rozpatrzone pozytywnie, co znaczy, że zostałam wybrana Ambasadorką Carmex na najbliższy miesiąc, w związku z powyższym, czuję się zobligowana do poinformowania was o szczegółach.
Pierwsza wspaniała wiadomość dla was jest taka, że wy również możecie wziąć udział w akcji:

 
Zostań ambasadorem Carmex w Polsce!

W latach trzydziestych ubiegłego wieku Alfred Woelbing z Milwaukee w stanie Wisconsin nieustannie cierpiał z powodu popękanych ust. Wszak Wisconsin leży na północy USA, gdzie mroźne zimy i silne wiatry znad wielkich jezior nie mają litości dla delikatnej, nieosłoniętej skóry. Alfred postanowił więc wziąć sprawy we własne ręce i wykorzystać  zdobytą wcześniej wiedzę z dziedziny kosmetologii. W imię gładkich ust rozpoczął w piwnicy swojego domu tajemnicze eksperymenty z masłem kakaowym, woskiem i lanoliną. Pracował dniami i nocami, aż w końcu, pewnego pięknego, wiosennego poranka stało się. Stworzył Carmex, znany na całym świecie, kultowy balsam do ust. Wkrótce panaceum na spękane wargi dotarło zarówno do Hollywood, jak i do rybackich wiosek z północnej Norwegii, gdzie po dziś dzień troskliwe żony podsuwają Carmex swoim pracującym na wietrze i mrozie mężom.

W tym roku przypada 75-ta rocznica narodzin Carmex! Z tej okazji Carmex przygotował dla obecnych i przyszłych fanów gładkich ust niespodziankę.
 
Już 1-go sierpnia rusza akcja „Zostań ambasadorem Carmex w Polsce!”. Jeśli chciałbyś stać się właścicielem całej gamy kultowych produktów, złóż swoją propozycję działań ambasadorskich na Facebooku Carmex Polska

www.facebook.com/CarmexPolska/app_320345054723584

Słynny słoiczek, wygodne tubki z balsamem o smaku zielonej herbaty, wiśni, mięty, truskawki, klasyczny sztyft oraz balsam z efektem satynowego połysku Moisture Plus Clear i Moisture Plus Pink o delikatnym, różowym blasku – to wszystko może być Twoje! Wystarczy w 100 słowach opisać propozycję działań  ambasadorskich. Carmex każdego miesiąca wybierze 10 osób, które przez 30 dni będą promować kultowy balsam. Dla najlepszych ambasadorów możliwość przedłużenia współpracy. Szczegóły na Facebooku Carmex Polska.


Kolejna wspaniała wiadomość, że już niedługo będę miała niespodziankę dla was, szczegóły już wkrótce!


Pozdrawiam serdecznie
Agnieszka

www.udziewczyn.pl

 

Komentarze (6)

NekropolisQueen (2012-10-24 13:45:33)
:)
I bardzo dobrze karcelka, że wysłałaś swoje zgłoszenie, trzymam kciuki!
karcelka (2012-10-23 15:52:42)
:)
 Zgłosiłam się... :)
Agnieszka (2012-10-23 00:32:46)
:)
Zachęcam dziewczyny, które prowadzą swojego bloga lub mają swoją stronkę www do wysłania zgłoszeń na Ambasadora Carmex. Już wktórce przygotuję niespodziankę dla czytelniczek portalu www.udziewczyn.plPozdrawiam!
magdusiasiwiec (2012-10-21 22:58:04)
carmex
znam i bardzo lubię, więc będę zaglądać;) gratuluję !
Asia (2012-10-21 17:27:00)
,
:-) gratuluję i chętnie sama spróbuję wysłać swoje zgłoszenie
kasiawojtek (2012-10-21 16:40:53)
gratulacje
czekamy na niespodziankę :)
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar