Diky

2012-09-14

Nowinki

Joanna Horodyńska najlepszą ambasadorką marki Gatta

Joanna Horodyńska podczas prezentacji jesiennej ramówki Polsat Cafe wystąpiła w zestawie ze swojej najnowszej kolekcji dla marki Gatta. Znana stylistka, a także projektantka mody postawiła na obowiązkowe w tym sezonie bordo, połączone z klasyczną czernią i intensywnie pomarańczowymi akcentami. 

Joanna Horodyńska, znawczyni trendów i autorka limitowanej linii odzieży dla marki Gatta, na czwartkowej prezentacji ramówki Polsat Cafe miała na sobie zestaw pochodzący z najnowszej, autorskiej kolekcji Joannahorodyńska gatta.

Top z rękawem 3/4, o przedłużonym tyle, z pomarańczowo-bordową wstawką oraz spódnica z asymetryczną aplikacją w tym samym kolorze, stanowią doskonały zestaw na każdą okazję. Joanna dobrała do niego czarno-bordową, skórzaną torbę, którą można nosić zarówno klasycznie na ramieniu, jak również złożyć jak kopertówkę.

W kolekcji Joannahorodyńskagatta, oprócz kompletu prezentowanego przez projektantkę, można też znaleźć sukienki, spódnice, legginsy oraz topy, jak również oversizowe kamizele i dodatki – cekinowe paski, futrzane kominy czy szale w klimacie vintage. Propozycje utrzymane są w szarości, beżu i czerni, a także intensywnych odcieniach bordo i pomarańczy.

Ceny poszczególnych modeli z kolekcji wahają się od 39,90 zł do 399 zł. Top November Blouse, w którym zaprezentowała się Joanna Horodyńska kosztuje 149,90 zł, natomiast cena spódnicy Contrast Skirt wynosi 179,90 zł. Dużą, czarno-bordową torbę z naturalnej skóry można kupić za 299,90 zł. Kolekcja Joannahorodyńskagatta dostępna jest w wybranych salonach marki Gatta.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar