2012-09-07

Nowinki

Modna jesień w CH Warszawa Wileńska

W sobotę 8 września w godz. 11.00-19.00 w CH Warszawa Wileńska odbędzie się wydarzenie „Modna jesień”. Na wszystkich czekać będą porady stylisty, metamorfozy, bezpłatne atelier fotograficzne, wizażyści, fryzjerzy, a także atrakcje dla najmłodszych i konkursy z nagrodami.

 

 


W godzinach 12.00-18.00 na drugim piętrze Centrum porad udzielać będzie stylista Rafał Tylicki, który jako prawdziwy ekspert poradzi, jak właściwie dobrać odpowiednie kroje, materiały i kolory. W tym czasie funkcjonować będzie także stoisko firmy Inglot. Panie będą mogły skorzystać z usług profesjonalnego wizażysty i zrobić sobie jesienny makijaż, a także poznać tajniki idealnego wizażu. Tego dnia do dyspozycji Klientów będzie również fryzjer z Salonu Piękności Denique.

Na wszystkich czekać będą konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Dla najmłodszych natomiast przygotowane zostały artystyczne warsztaty modowe oraz kącik zabaw.

Tego dnia będzie można również poszaleć na zakupach – na klientów CH Warszawa Wileńska czekać będą specjalne atrakcyjne promocje i praskie podarunki.
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar