2012-08-08

Pielęgnacja ciała

Błysk lata na skórze

Większość z nas może już pochwalić się piękną pourlopową opalenizną.  W jej podkreśleniu pomoże nam balsam rozświetlający Cztery Pory Roku. Zawarte w nim złote pigmenty bardzo subtelnie podkreślają opaleniznę oraz poprawiają naturalny koloryt skóry nadając jej jednocześnie jedwabistą gładkość.

 


 

Balsam rozświetlający Cztery Pory Roku z drobinkami złota
Delikatne złote refleksy pomagają podkreślić opaleniznę, a przez to na dłużej zachować wspomnienie lata. Możemy je uzyskać sięgając po balsam rozświetlający marki Cztery Pory Roku zawierający drobinki złota. Składniki aktywne balsamu m.in. wyciąg z kwiatów lilii wodnej i olej z nasion soi wraz z substancjami nawilżającymi skutecznie i długotrwale regulują poziom nawilżenia i natłuszczenia. Lekka i łatwo wnikająca w skórę emulsja, pielęgnuje, regeneruje oraz nadaje piękny i powabny wygląd skórze całego ciała. Kosmetyk jest odpowiedni do każdego typu skóry.


Sugerowana cena detaliczna: 8,69 zł
Pojemność: 250 ml


 

Komentarze (1)

NekropolisQueen (2012-08-10 14:31:12)
:)
Mam ten balsamik, jeszcze nie próbowałam, ale jak tylko się za niego zabiorę i przetestuję, to napiszę recenzjęTak sobie pomyślałam, że jeszcze muszę troszkę złapać opalenizny i  że wtedy będzie lepszy efekt...
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar