2012-08-05

Twarz

Specjalistyczny preparat chroniący i regenerujący skórę

By przywrócić skórze utraconą kondycję po przebytych schorzeniach dermatologicznych, po zabiegach kosmetycznych lub ukoić jej nadmiernie przesuszony stan,  trzeba jak najszybciej rozpocząć regularną i profesjonalną pielęgnację. Główny nacisknależy położyć na stymulację jej naturalnych funkcji życiowych, na nawilżenie oraz odnowę i wzmocnienie jej naturalnego płaszcza hydrolipidowego.
 


 

Cetaphil PS Lipoaktywny krem nawilżający to specjalistyczny preparat, który został stworzony dlasilnie wysuszonej skóry. Można go stosować nawet na uszkodzony naskórek w przebiegu schorzeń dermatologicznych i po zabiegach medycyny estetycznej – złagodzi objawy nie wywołując pieczenia. Poprawia efekty leczenia schorzeń dermatologicznych, które przebiegają z suchością skóry oraz przyspiesza proces odnowy skóry po zabiegach medycyny estetycznej (takich jak: zabiegi laserowe, pilingi, dermabrazja, mezoterapia i inne).

Cetaphil PS Lipoaktywny krem nawilżający:
  • szybko się wchłania
  • ochrania naturalny płaszcz lipidowy skóry
  • wygładza i zmiękcza skórę natychmiast po nałożeniu
  • nie zawiera środków zapachowych ani drażniących
  • stworzony specjalnie do ochrony i regeneracji skóry silnie wysuszonejCetaphil PS Lipoaktywny krem nawilżającydzięki unikatowemu połączeniu składników zapewnia zaspokojenie trzech kluczowych potrzeb nawet najbardziej wymagającej skóry:
  • ochrona– tworzy na skórze tzw. film ochronny, w jego skład wchodzą: olejmigdałowy, wazelina i dicapryl oraz silikony, które dodatkowo zmiękczają i wygładzają naskórek
  • regeneracja – witamina E i silikony działają kojąco, przeciwzapalnie i pobudzają wzrost nowych komórek
  • nawilżanie –  gliceryna, która długotrwale zatrzymuje wodę na powierzchni skóry, jak i w jej głębszych warstwach.

Cetaphil PS Lipoaktywny krem nawilżający jest niekomedogenny, a więc nie przyczyniają się do powstawania zaskórników.

Cetaphil to dermokosmetyki stworzone do specjalistycznej pielęgnacji  skóry wymagającej, dostępne w aptekach, nagradzane już dziewięciokrotnie przez specjalistów dermatologów oraz doceniane przez pacjentów.


 
 

Komentarze (1)

paszczak (2013-02-28 23:06:09)
floslek czy cetaphil?
 ten krem jest naprawdę świetny i skuteczny, ale cena jest lekko odstraszająca. jak trochę pogadałam z panią w aptece, żaląc jej się, że mam suchą skórę, to poleciła mi flosleka taki krem do skóry suchej z mocznikiem, i ten już nie kosztuje fortuny, więc jak ktoś ma problem tej samej natury co ja, polecam tę samą strategię :) prawie w niczym nie ustępuje cetaphilowi.
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar