2012-08-05

Kolekcje ubrań

Sesja wizerunkowa kolekcji Natalii Jaroszewskiej jesień zima 2012 2013

Natalia Jaroszewska zrealizowała właśnie sesję zdjęciową kolekcji jesień - zima 2012/2013. Zdjęcia odbyły się w położonej w sąsiedztwie atelier projektantki żoliborskiej kawiarni Fawory. Miejski charakter ubrań doskonale współgrał z bezpretensjonalnym wnętrzem kawiarni.
  


Stonowana kolorystyka ubrań, otulające ciało dzianiny oraz luksusowe miękkie skóry to, według Jaroszewskiej, przepis na doskonałą jesienną garderobę. Kolekcja projektantki utrzymana w kolorystyce ciepłych brązów, rudości, ciemnej czekolady oraz kamienia jest komfortowa a jednocześnie ultrakobieca. Casualowy charakter ubrań podkreślają sportowe wykończenia – troczki i bluzowania, które ciekawie kontrastują z najwyższej jakości dzianinami. W kolekcji znalazły się również sylwetki z motywem orchidei malowanym na jedwabnej tkaninie.

„Realizacja sesji z profesjonalistami to ogromna przyjemność, zwłaszcza gdy współpracujemy ze sobą od kilku sezonów. Tym razem zdecydowaliśmy się na zdjęcia poza studio, chcieliśmy osadzić modelkę i ubrania w miejskim, niezobowiązującym otoczeniu. Zdjęcia nie są statyczne, mają nieco reportażowy charakter, mam nadzieję, że udało nam się pokazać moje najnowsze projekty w naturalny, niewymuszony sposób.”
– powiedziała Natalia Jaroszewska.

Zdjęcia najnowszej kolekcji Natalii Jaroszewskiej wykonał duet Caroline Anielewska i Irek Kamieniak, którzy już wcześniej realizowali sesje innych projektów artystki.

Modelka: Ada/Orange Models
Hair: Maciek Wróblewski / You&You
Make-up: Karolina Roch/MAC Cosmetics
Stylizacja: Natalia Olga Mikołajewska
Asystent fotografów: Mateusz Lisiecki
Do sesji wykorzystano buty i torebki z najnowszej jesienno-zimowej kolekcji KAZAR.

 
Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar