2012-08-04

Usta

Zostań ambasadorem Carmex w Polsce

Tagi: pielęgnacja
W latach trzydziestych ubiegłego wieku Alfred Woelbing z Milwaukee w stanie Wisconsin nieustannie cierpiał z powodu popękanych ust. Wszak Wisconsin leży na północy USA, gdzie mroźne zimy i silne wiatry znad wielkich jezior nie mają litości dla delikatnej, nieosłoniętej skóry. Alfred postanowił więc wziąć sprawy we własne ręce i wykorzystać  zdobytą wcześniej wiedzę z dziedziny kosmetologii. W imię gładkich ust rozpoczął w piwnicy swojego domu tajemnicze eksperymenty z masłem kakaowym, woskiem i lanoliną. Pracował dniami i nocami, aż w końcu, pewnego pięknego, wiosennego poranka stało się. Stworzył Carmex, znany na całym świecie, kultowy balsam do ust. Wkrótce panaceum na spękane wargi dotarło zarówno do Hollywood, jak i do rybackich wiosek z północnej Norwegii, gdzie po dziś dzień troskliwe żony podsuwają Carmex swoim pracującym na wietrze i mrozie mężom.

W tym roku przypada 75-ta rocznica narodzin Carmex! Z tej okazji Carmex przygotował dla obecnych i przyszłych fanów gładkich ust niespodziankę.
 
Już 1-go sierpnia ruszyła akcja „Zostań ambasadorem Carmex w Polsce!”. Jeśli chciałbyś stać się właścicielem całej gamy kultowych produktów, złóż swoją propozycję działań ambasadorskich na Facebooku Carmex Polska www.facebok.com/CarmexPolska.

Słynny słoiczek, wygodne tubki z balsamem o smaku zielonej herbaty, wiśni, mięty, truskawki, klasyczny sztyft oraz balsam z efektem satynowego połysku Moisture Plus Clear i Moisture Plus Pink o delikatnym, różowym blasku – to wszystko może być Twoje! Wystarczy w 100 słowach opisać propozycję działań  ambasadorskich. Carmex każdego miesiąca wybierze 10 osób, które przez 30 dni będą promować kultowy balsam. Dla najlepszych ambasadorów możliwość przedłużenia współpracy. Szczegóły na Facebooku Carmex Polska.

Komentarze (1)

NekropolisQueen (2012-08-05 22:53:24)
:)
Świetna ta akcja „Zostań ambasadorem Carmex w Polsce!”bardzo lubię te produkty i mają one wiele zwolenników na całym świecie, więc myślę, że mnóstwo osób chciałoby mieć możliwość zostania właścicielem całej gamy. Przy okazji zapraszam do poczytania recenzji produktów Carmex przeprowadzonych przez redakcję oraz blogerkę udziewczyn.pl http://www.udziewczyn.pl/66,10621,Artykul,Test_produktow_CARMEX.aspx http://blog.udziewczyn.pl/?p=90
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar